To čo má Fico na Pellegrinu stojí za tým prečo prezident SR je nesvojprávny pudlík
To čo má Fico na Pellegrinu stojí za tým prečo prezident SR je nesvojprávny pudlík
Váš neonacizmus a ruský fašizmus majú daľeko od demokracie
A tomuto ste spolu s ficom ficini nadšením ťapkali. Samozrejme, že z opozície.
Ruským fašistom zase niečo nevyšlo
Putinisti. Nefňukajte
A že kto sa tu stále vyhráža. Niet dňa aby ruskí fašisti neštrngali jadrovými zbraniami
Naša SIS na čele s podrezávačom je úplne proruská. Po atentáte ktorý v spolupráci s KGB až tak medzi ľudmi nezarezonoval bude pokračovanie ? Ožratému Ficovi sa jeho superpevná koalícia rúca každým dňom viac a viac a tak nejaká akcia na oblbnutie plebsu a ficín by sa mu hodila. Veď už niečo aj naznačil.
Čo je to Turuker Carlson ? Daľší podporovateľ euroázijských fašistov z Moskovie ?
Urobili si vlastné výsledky
Len preto má svet tolerovať fašistickému Rusku jeho vojnové zločiny ?
Ožratí Fici a Danko mu nedovolili. Zatiaľ Kali s Pellegrinou robili lajnu
Nestresuj Rogalo
Slovensko, Gruzínsko, Moldavsko dtto.
A prečo by nemohli robiť Ukrajinci to isté čo robia Rusi už viac ako 1000 dní na ich území ?
A mierotvorcovia z ficiho neonacistickej koalície posielajú o 100% viac munície a zbraní na UA a Kaliňák so svojou lajnou kupuje za miliardy americkú a západnú techniku.
Ty sa v tom ešte vyznáš, Nazi ?
Evidentne ste vy gunárom v stáde husí keďže ste nepochopil jednoduchý príspevok. Namiesto toho sem posúvate nacvičený sloh ako keby ste bol zamestnacom Frau von Kittsee. OK. Keď vám nevadí, že kroje bude zhánať stavebná firma či kamery bude zabezpečovať pasák oviec tak je jasné, že vy obavy o budúcnosť slovenskej kultúry pod vedením neonacistov z SNS nemáte...
Treba dotovať “slovenskú hádzanú”. V tej Danko s Ficom uspejú
Neonacisti ficiho vlády to budú skúšať do kedy ?
"Rež a rúbaj do krve"
Ruský fašizmus v Gruzínsku nenájde pochopenie.
Odporúčame