III.2020 - X.2023 to bolo ináč ? Čo tak kuk do zrkadla ?
A prečo by nemohli robiť Ukrajinci to isté čo robia Rusi už viac ako 1000 dní na ich území ?
A mierotvorcovia z ficiho neonacistickej koalície posielajú o 100% viac munície a zbraní na UA a Kaliňák so svojou lajnou kupuje za miliardy americkú a západnú techniku.
Ty sa v tom ešte vyznáš, Nazi ?
Evidentne ste vy gunárom v stáde husí keďže ste nepochopil jednoduchý príspevok. Namiesto toho sem posúvate nacvičený sloh ako keby ste bol zamestnacom Frau von Kittsee. OK. Keď vám nevadí, že kroje bude zhánať stavebná firma či kamery bude zabezpečovať pasák oviec tak je jasné, že vy obavy o budúcnosť slovenskej kultúry pod vedením neonacistov z SNS nemáte...
Treba dotovať “slovenskú hádzanú”. V tej Danko s Ficom uspejú
Neonacisti ficiho vlády to budú skúšať do kedy ?
"Rež a rúbaj do krve"
Ruský fašizmus v Gruzínsku nenájde pochopenie.
To je propagácia nacizmu ako to robí Fico a spol ?
Za 3 dni v Kyjive
Objavil si cudzie slovo ? Nejako sa ti zaseklo v pravej nacistickej hemisfére
Gardisticko nacistickú pieseň používa váč nacistický vodca Fici,
Adresuj ožratému Ficovi ktorý si to zvykne pospevovať
Takto to vyzerá keď sa spolu s ficinami na Slovensko vrátil neonacizmus
"Rež a rúbaj do krve"
Šuky bude smutný. Také pekné videjko o tom natočil.
Keď budete čučať doma v Kacapstane nebude vám sa treba brániť pred nikým. Možno tak sami pred sebou
Nemotal sa okolo Šuky a podrezávač ?
Že ste to tak ficini netvrdili keď Visolajský už 3x vydieral dnešnú opozíciu počas ich vlády. Práve naopak. Fico a vy ste spolu ťapuškali šťastím a slovami ..."tak vám treba". Kto podporoval oddborárov keď bol v opozícii ? Fico. A dnes vám to nevonia ? Čo tak si vyžrať vašu vlastnú polievku ktorú ste sa jednohlasne navarili aj vy podpisom memoranda ?
Tvoj slovník ide v šľapajach ožratého Fica, Danka či nebodaj sedliackeho hulváta Huliaka. SNS bojuje za peniaze vraj do športu ? Koľko z nich sa tam aj reálne cez SNS dostane ? Obzvlášť vtedy keď sa SNS v celej svojej hiístórii predstavila ako strana s rozkrádaním všetkého čo patrilo pod nich. Odsúdení ministri za SNS vravia za všetko.
Aj keď sa tie peniaze pridelia MŠ bude stále platiť, že budú môcť... "dovoliť športovať iba deti dobre zarábajúcich rodičov!!!!!" a ožratý Danko a spol si tradične pomastia svoje bruchá a nie deti.
Pre športovcov ? Andrej si si istý apoň keď si triezvy ? Doposiaľ všetko na čo siahla v histórii Slovenska niečia ruka z SNS skončilo rozkradnutím a podvodom a podvodom. Že nie ? Odsúdenie ministri SNS (ako jediní v SR ) za rozkrádanie majetku SR vravia, že je to tak. A kľudne si Andrej môžeš otvoriť aj druhú fľašu. Ono to je už jedno.
To už slovenským nacistom ficovej koalície nevonia.
Odporúčame