Už ste mohli dávno vedieť, že Plaváková citovala rozhodnutie ÚS. Nacistia Huliak spolu s vami ste sa mohli vyhnúť tomu aby ste zo seba robili dementov
Už ste mohli dávno vedieť, že Plaváková citovala rozhodnutie ÚS. Nacistia Huliak spolu s vami ste sa mohli vyhnúť tomu aby ste zo seba robili dementov
Predpokladám, že myslel DNA ktoré zanechali kacapi v delohách slovenských matiek pri okupácii v 1968 roku. Niečo bližšie by si mohol k tomu dodať ty. Júdášska krv fašistických kacapov v tvojich žilách toho veľa napovedá.
Slovania s Moskaľmi nemali nikdy nič spoločné
Jeho matke nevadí, že ju nazval sukou ?
V ničom nie sú podobní. Keď tak možno fašizmus
Nacistickej koalícii pod vedením mafie SMER ide naozaj karta
Teraz je vaša fašisická chvíľa. Ruskému Hitelrovi chýbajú kacapi. Koľko z vás obdivovateľov ruského Hitlera pôjde do prvých línií proti Slovanom ?
Fašista Blaha sa snaží. Je mu teraz veselo keď sa v EP slovenskí červení spojili s hnedými. A to si do nedávna socdemáci vraveli, že sú hrádzou proti fašizmu. Dá sa byť hrádzou sám proti sebe ? Weiss a Zala úplne jasne povedali, že SMER zhnedol. Dosť neskoro ale aspoň. SMER sa prudko sfašizoval. Všetci slušní tú špinu radšej odkopli. Ešte tu majú bageťákov ktorí chcú rozhodovať o väščine Slovenska. Nastal čas tú fašistickú pliagu aj s ich nohsledmi poslaž kade ľahšie
Vidieť, že nacistom vo Ficovovej koalícii vŕzgajú kolieska. Treba hodiť plebsu daľšieho "Šimečku"
V.Putin, ruský Hitler, začína dobiehať vlastný tieň. Fašistické Rusko je čoraz blžšie k svojmu cieľu
Smer si cestu k fašistom už dávno našiel
Ruský fašizmus je zlo. Ktohovie prečo slovenskí Slovania obdivujú ruského Hitlera V.Putina keď Moskaľi patria medzi ich najväčších vrahov. Už aj Dolfiho prekonali
Za 3 dni v Kijive
Fica nény bude fňukať
Ešte parlament neschválil GP doživotnú rentu. Tu máte červenohnedí výsledok
Skôr padne Ficova nacistická koalícia. Kolaborácia proti Slovanom sa nikdy nevypláca.
On len slabo kopíruije vás červenohnedých nacistov Ficovovvej nacistickej koalície
Tak si si ten problém vymyslel. Situácia je rovnaká s fašistickým Ruskom ktoré do vojny zapojilo Irán, S.Koreu a Čínu. To fňukanie Kacapov je farizejské
Tak ako útoky na UA zapojili do vojny Irán, Severnú Kóreu a Čínu
Nacisti ako ty, Fico, Blaha či Huliakovci vždy a v každej dobe dostali pri najlepšom po papuliach. Tak vydrž
Odporúčame