Prečo vy potomkovia nacistických kolaborantov a gardistov nerozumite slovenskému jazyku ? Potom by si porozumel aj tomu, že si len produkt DNA ktorú tu zanechal nejaký smradľavý kacap z Moskovie
Prečo vy potomkovia nacistických kolaborantov a gardistov nerozumite slovenskému jazyku ? Potom by si porozumel aj tomu, že si len produkt DNA ktorú tu zanechal nejaký smradľavý kacap z Moskovie
Karanténu vyhlásila vláda P.Pellegriniho 13.3.2020. Vláda I.Matoviča nastúpila 21.3.2020. Prečo Pingel Šukaj Eštok nepovie červenohnedým owciam, že vinný je aj P.Pellegrini ? Bude aj on stíhaný ?
D.Trump povedal ruskému Hitlerovi V.Putinovi ,,Vladimir, ak pôjdeš po Ukrajine, tak ťa udriem tak tvrdo, že tomu nebudeš veriť. Udriem ťa priamo do stredu po**anej Moskvy“
D.Trump povedal ruskému Adolfovi V.Putinovi ,,Vladimir, ak pôjdeš po Ukrajine, tak ťa udriem tak tvrdo, že tomu nebudeš veriť. Udriem ťa priamo do stredu j Moskvy“
Aha. Takže to nie je mliekom. Tebe ostala len prázdna telesná škrupina ktorú už dávno opustil intelekt. Tak oslavuj daľej. Už nemáš čo pokaziť. A opatrne s tým mliekom. Ficinám ako ty aj to môže ublížiť
Tak toto ani v Chorvátsku nevymyslíš. Ficina chce ruskú bombu vo fontáne v Bruseli a teší sa z Trumpa krorý chce bombu v strede Moskvy
Keď to tvrdí Ficina a nacisti zo Smeu je to istotne pravda
A prestrelená Ficina sa so svojou štetkou premáva v Chorvátsku. Zdravý, bez ochranky a s ochranou. Je ten slovenský plebs ktorý volil nacistu Fica a spol naozaj ye
Nacisti úmyselne nespomínajú tanky Leopard za 156 miliónov,
systém PVO Mantis za 225 miliónov či z fondov USA daľších 205 miliónov na nákup americkej techniky. Čerešničkou na torte však je, že Ficov fašistický húnsky kamarát a vodca Orbanátu Viki blokuje kompenzácie z fondu, ktorý sa volá Európsky mierový nástroj a to sú peniaze za všetky darované zbrane ktoré si môže každá krajina nárokovať. Takže súdruhovia, vyčistite si váš chliev
Nacista Fico je prvý v rade. Tak nepreskakuj
Naozaj Nazi ? Ešte ste si nevšimli vy červenohnedé nacistické Ficiny, že ste na smiech celému civilizovanému svetu ?
Dobrý návod na trestný čin. Vy červenohnedí nacisti ste rovnakí ako vaša prestrelená Ficina
nespomenul som, ze si teplý a kacap ale asi to takbude keď sa dobrovoľne hlásiš, ficina
Objednávka prestreleného nacistu Fica znie jasne.
Sám si sa priznal k príslušnosti k červenonedým nacistom tak tu nefňukaj. Tvoje slová a tvoj neexistujúci intelekt sa nedokážu pretvarovať. Prestrelený Fico je istotne hrdý na kadejakú háveď ktorá ho podporuje
Nemaj strach, červenohnedý. Čítal som a na rozdiel od tvojej nacistickej makovice rozumiem článku. Ty len utvrdzuješ, že prívrženci Ficovej nacistickej koalície ste všetci do jedného nositelia prázdnych makovíc. Stačí Vám führer a jedna štetka z Kittsse a ste odbavený. Ale aby si bol pokojný aj ty Nazi, navrhujem za hymnu "Aká si mi krásna" aj keď nepredpokladám, že ty s tvojou inteleltuálnou výbavou budeš vedieť dôvod. Zatiaľ si môžeš zahmkať ficovsko gardistickú "Rež a rúbaj do krve"
Nikde nepíšem to čo vyfabuloval tvoj intelekt.Moje slová "zmeniť hymnu" sú rovnaké ako titulka. To ostatné si ty červenohnedý nacista videl len v tvojej prázdnej makovici
Babiš je vo zväzkoch evidovaný oprávnene. „Dokazujú to viaceré spisy ŠtB, ktoré na seba obsahovo a chronologicky nadväzujú. Rozhodnutie ministerstva vnútra uzavrieť zmier s A. Babišom na tomto fakte nič nemení.“
Počas súdneho procesu ÚPN predložil dvanásť zväzkov, ktoré dokumentujú pôsobenie Babiša v štruktúrach ŠtB. Rekonštrukciu spisov spolupracovníka ŠtB Babiša v rokoch 1980 až 1989 vypracoval historik Jerguš Sivoš v dokumente, ktorý má 36 strán.
Dohoda ministerstva s Babišom nestojí nad zákonom, na základe ktorého je ústav povinný zverejňovať registračné protokoly ŠtB.
„Andrej Babiš tak naďalej zostáva v registračných protokoloch ŠtB uvedený ako tajný spolupracovník v kategórii agent,“ povedal hovorca ústavu Michal Miklovič.
A tak sa nám červenohnedí nacisti rozhodli zmeniť hymnu. Prečo nie fašisticko gardistické "Rež a rúbaj do krve" ktoré sa tak zapáčilo ptestrelenému nacistovi Ficovovi ?
Odporúčame