Akcia potomkov Zlatej hordy "Za 3 dni v Kyjive" začína naberať na zúfalstve
Akcia potomkov Zlatej hordy "Za 3 dni v Kyjive" začína naberať na zúfalstve
Klídek, fašista. Nestresuj
Predpokladáš, že budúci prezident bude zástupcom červenohnedej fašistickej koalície okolo zločinca Fica ? Tak sa sneHuliak nikdy vytúženého kresla nedočká
OK, beriem. Uvedomujete si fakt, že fašista Fico si je vedomí toho, že dnešné zloženie NR SR neumožnuje budúcej koalíci nahrabať 3/5 poslancov potrebných na žalobu ? A ešte je tu tá skutočnosť kedy by ÚS SR "neodsúdil" prezidentku a tej by tak vzniklo nové funkčné obdobie v travaní 5 rokov. Toto veru červenohnedá koalícia na čele s Ficom riskovať nebude. Obzvlášť v prípade kedy prezidentka žiadnu Ústavu neporušuje. Aj napriek zboroivému brechaniu červenohnedých psov za karavánov.
Vieš ako sa dá ľahko na fóre spoznať fanúšik fašistického Ruska ? Papagájuje vojnového zločinca a vraha
V.Putina ktorého armáda zabíja civilistov, deti, starých ľudí, ničí susednú krajinu, pácha agresiu a kradne územia nezávislým krajinám, popiera existenciu národov a krajín, ktorý zatvoril viac ako 16 tisíc vlastných ľudí za protesty proti vojne, ktorý zabíja opozíciu.... Je toho viac na celú stránku ale tvoj intelekt žijúci v starých dogmách nemá žiadnu šancu pochopiť čo je to fašizmus ktorý praktizuje dnešné Rusko. Na záver. Áno. Dnešné Rusko je plnohodnotný fašistický štát.
Od kedy patrí medzi vraždenie obrana krajiny pred fašistickým agresorom a vrahom ?
odkedy podáva parlament žaloby ?
Kolaboranti s ruským fašizmom dokážu vyhodiť na ulicu stovky ľudí len preto aby vyhoveli svojím pánom z fašistického Ruska. Nie je toto zrada národných záujmov ?
Na to si ako prišiel ? V 1939 roku mal Sovietsky zväz 168 mil obyvateľov
Dnešné Rusko vymenilo Komunizmus za Fašizmus. Tieto 2 režimy mali vždy veľa spoločného
Maja Plisecká 1925 - 2015
(významná ruská baletka, primabalerína Velkého divadla v Moskve, národná umelkyňa ZSSR. Hrala vo filmoch, pracovala ako choreografka, pedagogička a bola autorkou memoárov. Jej manžel Rodion Ščedrin je hudobní skladateľ a národný umelec ZSSR)
"Komunizmus je horší ako fašizmus. Je mi ľúto tejto nešťastnej krajiny, kde sa nikdy nežilo dobre. Ani zvieratá sa nedajú prerobiť ale komunisti sa vždy snažili prerobiť ľudí na zvieratá. Výsledkom bolo, že z ľudí urobili otrokov. Aby otroci pociťovali svoje otroctvo ako akúsi normu, Stalin vyvraždil 60 miliónov ľudí. Nie je prehnaný výrok, že v krajine nebolo rodiny, ktorej by sa priamo alebo nepriamo nedotkla sekera Stalinovho teroru. Tmelom systému bol strach. Vstúpil do genetického kódu ďalšej generácie ako jeho hlavná zložka."
Ruský fašizmus bude vraždiť vlastných občanov ? Hitler by bol na Kacapov hrdý
Tvoj dedo bol HitlerJugend ? Fašisti zo Smeru to berú ako odbornú prax.
Kolaboranti s ruským fašizmom narazili na múr spravodlivosti a pravdy. Ich zamestnávatelia z fašistického Ruska sú zúfalí Takto si obhajobu fašistického Ruska nepredstavovali
Možno vášmu euroázijskému ruskému fašistickému národu nerozumie. Čo to má spoločné s nami Slovanmi ?
Nebodaj ti niekto ukradol lopatku, máľčik ? Budeš fňukať ?
Vy červenohnedí fašisti ste mentálne ľahký odpad. Skoda klávesnice na tvoj nacistický puch
Máľčik. Praskla ti guma v tvojich červenohnedých trenkách. Čo ja s tým ?
Má naozaj daľeko od predkov tvojich červenohnedých fašistov zo SMERu. Že vás vytáča do červenohneda nie je prekvapením. Po 3,5 rokoch brízgania od fašistov okolo Fica by ste chceli nebodaj chlebíčky na podnose ?
Voľby do NR SR by mali nasmerovať tvoj intelekt na správnu cestu. Žiadny minister sa na nej nenachádza
Odporúčame