Fašista Fico zistil, že tak jednoduché to nebude
Fašista Fico zistil, že tak jednoduché to nebude
Teba nezobrali ?
Fica zase dobehla jeho fašistická minulosť
V pohode. Aj príroda vie čo si zač. Aj ovada majú väčšie IQ ako vy
Teplí kamaráti Mazurek so Sujom vedia najlepšie
Nazi. Nič sa nestalo. Zase mentálne nestíhaš
Fašista Fico má zase strach. Prezidentka SR má na rozdiel od neho gule
Ou je. O poschodie vyššie. Sry. Nacizmus nevyhrá
Toho si vy červenohnedé fašistické mrochty do papúľ neberte. Nestíhate intelektuálne ani mentálne. Preto vaši východní euroázijskí predkovia radšej pasú owce ako by vás mali vzdelávať. A to ty naozaj nemáš ako schovať
Moj opis červenohnedého fašistu vo vašom prípade ste potvrdil vy sám. Gratulujem
Nikde sa v Ústave nepíše, že prezident MUSÍ vymenovať navrhovaných členov fašistickej vlády R.Fica. Svojej doby to využil aj váš nacista Fico. Tak šúchaj daľej svojími červenohnedými nacistickými papučkami
Bavím sa s vami. Dobrovoľne a sám prejavujete retardované vlastnosti. Preto ste pre červenohnedý Fašizmus zaujímavý. Nedostatok intelektu je vaším poznávacím znamením.
Tvoja skúsenosť s vyťahovaním musela byť naozaj ťažká
Sračka má často vplyv na myslenie. V tomto kontexte vaše svrbenie v zadku vás ušetrilo od logického myslenia. Aj keď pochybujem, že u červenohnedých fašistov ako vy by myslenie malo nejaký význam
Kompetencie prezidentky oprávnene u Fica a Vás červenohnedých fašistov vzbudzujú sračku
Fico zabudol na to, že palica má dva konce. Ten druhý koniec dobehol jeho fašistickú prítomnosť
Prečo chlastáte ?
Pre tvoje nízke IQ istotne. Nemáš na viac ?
Ruský fašizmus a Fico majú rovnakú matku. Matku ktorá je pre Slovensko macocha
Ty máš niečo spoločné so Slovenskom ?
Odporúčame