Chlapci ste na poklese ? Už miešate Piťovcov s Vadalovcami.
Chlapci ste na poklese ? Už miešate Piťovcov s Vadalovcami.
Patejdl nemohol byť očkovaný. Podľa dezolátov všetci očkovaní už 4 x zomreli
Maďarský nacizmus prezentovaný Orbánom má svojich priateľov aj na Slovensku. SMER, SNS, obidve fašistické strany či Aliancia
Vojna ? Už nie špeciálna vojenská operácia ? Takže podľa teba ruskí fašisti neničia obytné domy, školy, nemocnice, kostoly, historické budovy. Tých pár dronov vo fašistickom Rusku v porovnaní s tisíckami zničených budov na UA dokáže porovnávať len skutočný podporovateľ ruského fašizmu. Mimochodom tie mosty sa nachádzajú na území UA momentálne okupované fašistickým Ruskom
Sankcie ? Tie sú proti fašistickému Rusku a závod sa nachádzal na Ukrajine
Aj takto vyzerá ruský fašizmus
Toľko brechotu od červenohnedých tak často nevidno. Istotne budú "NEVINNÍ"
Presne tak. Po "Za 3 dni v Kyjive" vaše fašistické vojská postupujú úspešne do pekla. Ktohovie prečo "médiá hlavného prúdu" zatajujú úspechy fašistického Ruska ?
Potom čo ste dosiahli "Za 3 dni v Kyjive" je tvoj príspevok len onaniou nad tvojím pseudointelektom
Kde sa vo vás berie toľko nenávisti k nejakému národu keď dokážete bez toho aby ste si zistila, že tu zdielate nacistické sprostosti ? Asi by bola z Vás vzorná strážkyňa detí v koncentračnom tábore.
Koľko vás dezolátov podporujúcich fašistické Rusko a ruského Hitlera V.Putina v ich vojnových zločinoch na UA by išlo bojovať moskaľov ? Posrali by ste sa len pri pohľade na samopal
Igor Girkin-Strelkov
"Vojnu som odštartoval ja: keby náš oddiel neprešiel hranice, všetko by skončilo,"
To naozaj ? A ruskí fašisti len tak pobehovali po ukrajinských mestách. Chudák Girkin. Vy proruskí obdivovatelia ruského fašizmu ešte aj z neho urobíte idiota
To bude aj bez pádu fašistického Ruska. Sibír odjakživa patrila Číne
Nevyzerá tak, že by mal pred vami červenohnedými nacistami niekto strach. Skôr naopak
Ruský fašizmus má už namále. Ten brechot sluhov ruského fašistického režimu silnie každý deň.
A to je dobré znamenie pre mier a Slovanov.
Tak vypusti ventil, Aaron
Samozrejme Aaron. Ty a ostatní červenohnedí nacisti viete o tom viac
Odporúčame