Jedine tak. Avšak bez Republiky či Hlasu Fico vládu nepostaví. Ani s hlupákom Dankom či Piťovcami
Jedine tak. Avšak bez Republiky či Hlasu Fico vládu nepostaví. Ani s hlupákom Dankom či Piťovcami
Ak je to tak Ficov sen po voľbách nebude splnený
Tak ako zlatý rubeľ aj rozpad NATO je len nekonečným a večným snov milovníkov fašistického Ruska. Nedožil sa toho ani jeden.
partnerskej dvojici Mazurek Suja sa to páči
O tom rozhodne súd a nie Vadalovci s Piťovcami
alebo za partnerskou dvojicou Mazurek Suja
Myslíš šoféra od Piťovcov ?
6 z 11 bolo Rusov, pricom ZSSR malo 15 republik.
Ako si prišiel na to, že Politbyro malo mať 15 členov ? Ci niekto tvrdil o vine Ukrajincov ? Áno. Hoax šírený ruskými fašistami má medzi dezolátmi mimoriadny úspech. Ešte aj z Brežneva urobili ukrajinca
Krajský súd v Bratislave prepustil štyroch obvinených vyšetrovateľov Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) a dočasného šéfa inšpekcie Petra Scholtza z väzby na slobodu, pretože ich trestné stíhanie je neopodstatnené.
Myslíš tie upravené odposluchy ? Nestrapňuj sa.
Nešiel do basy. Tak tu netroluj
Ako mu to neumožnia ? Bude súd kde bude môcť preukázať svoju nevinu. Uvedomuješ si, že tu zbytočne troluješ ?
To majú Vadalovci a Piťovci naozaj taký veľký strach ?
Fabuluješ máľčik.
Krajský súd v Bratislave prepustil štyroch obvinených vyšetrovateľov Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) a dočasného šéfa inšpekcie Petra Scholtza z väzby na slobodu, pretože ich trestné stíhanie je neopodstatnené.
Potom to Rusi robia veľmi zaujímavým spôsobom keď po napadnutí UA fašistickým Ruskom vstupujú krajiny do NATO a daľší majú záujem.
Bol to jeden z návrhov fašistického Ruska a ruského Hitlera V.Putina
Maďarský štátny BMG invest. Zase bude na vine Soros ?
Odporúčame