Zábava to bola dobrá. Veľké ticho a vaše stiahnuté zadnice za to stáli. Teraz ste sa vyrojili ako kliešte. Aj tak ešte nie je koniec
Zábava to bola dobrá. Veľké ticho a vaše stiahnuté zadnice za to stáli. Teraz ste sa vyrojili ako kliešte. Aj tak ešte nie je koniec
Ešte ráno ruské fašistické médiá informovali, že vo fašistickom Rusku sa nič nedeje
Máľčik. Čo sa ty staráš do Slovákov
Nerozumieš tomu máľčik. Ľudia sa bavia na divadle s dvoma ruskými fašistami. Sympatie k Prigožinovi za tým nehladaj
Hádam nechceš kaziť zábavu keď sa v Rusku fašisti hárajú ?
Klídek, Ivan
Nás bavia kolaboranti s ruským fašizmom ako si ty. Pochádzaš od okupantov v 1968 roku ? Veľa manželiek komunistov otváralo náruč okupantom a potom rodili zradcov a kolaborantov
Tá fašistická swiňa Lukašenko je zalezený niekde v Turecku
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nemáš pravdu. Prigožin pár krát zaútočil aj na Putina. Ruské zvodky vám pravdepodobne tú informáciu zatajili.
Takto to vyzerá keď denacifikáciu fašistického Ruska začne fašista Prigožin
Čože sa stalo, máľčik ? Veď ešte včera si fandil fašistovi Prigožonovi aj ty
Podľa záznamov serveru Flightradar vládne stroje z Moskvy zamierili smerom k Petrohradu. Spravodajský portál Nexta zaznamenal, že Putinovo špeciálne upravené lietadlo Il-96-300PU, ktoré je vybavené na riadenie ruských ozbrojených síl, odštartovalo z Moskvy o 14:16 tamojšieho času (13:16 SELČ) smerom na Petrohrad, stroj ale o svojej polohe prestal informovať v blízkosti mesta Tver.
Nexta pripomína, že v okolí je jedna z Putinových rezidencií, ukrajinské zdroje na sociálnej sieti Telegram uvádzajú, že lietadlo zrejme pristálo na vojenskej základni Chotilovo asi na pol cesty medzi Moskvou a Petrohradom.
Ruskí blogeri začali dopoludnia spomínať tiež to, že z Moskvy odišiel zástupca šéfa ruskej bezpečnostnej rady a ruský exprezident Dmitrij Medvedev s rodinou.
Podľa záznamov serveru Flightradar vládne stroje z Moskvy zamierili smerom k Petrohradu. Spravodajský portál Nexta zaznamenal, že Putinovo špeciálne upravené lietadlo Il-96-300PU, ktoré je vybavené na riadenie ruských ozbrojených síl, odštartovalo z Moskvy o 14:16 tamojšieho času (13:16 SELČ) smerom na Petrohrad, stroj ale o svojej polohe prestal informovať v blízkosti mesta Tver.
Nexta pripomína, že v okolí je jedna z Putinových rezidencií, ukrajinské zdroje na sociálnej sieti Telegram uvádzajú, že lietadlo zrejme pristálo na vojenskej základni Chotilovo asi na pol cesty medzi Moskvou a Petrohradom.
Ruskí blogeri začali dopoludnia spomínať tiež to, že z Moskvy odišiel zástupca šéfa ruskej bezpečnostnej rady a ruský exprezident Dmitrij Medvedev s rodinou.
Dobre si pamätá. Bolo toho ešte podstatne viac.
Kolaborant. Veď Ty vôbec nemáš žiadnu šajnu čo je to sebaurčenie národov
>>> >> Právo na sebaurčenie sa vzťahuje na národ, nie na enklávu, a jednak preto, že sa vzťahuje
na osamostatnenie národa, nie na ukradnutie cudzieho územia, jeho dobitie cudzou armádou a pričlenenie k svojmu štátu ako si zaumienilo fašistické Rusko <<<<
Moskaľ. Trepeš sprostosti. Skús sa radšej vzdelávať namiesto toho, že tu robíš zo seba hlupáka a robíš hanbu celej tvojej rodine.
Moskaľ. Nikto nie je na strane Prigožina. Do včerajška ste boli na jeho strane práve vy kolaboranti s ruským fašizmom. Dnes ho už nenávidite. Je dobrý pohľad keď sa vo fašistickom Rusko bijú ddve fašistické skupiny. Nehľadaj za tým žiadnu priazeň k Prigožinovi.
Rusi dobijú Moskaľov v Moskve
Moskoviti sa naozaj boja, že Prigožinovi sa podarí dôjsť až do Moskvy. Opevňujú predmestie v Moskve, stavajú guľometné hniezda a zo smetiarskych áut idú robiť barikády. To je teda sebadôvera.
Teda predpokladajú, že moslimskí kozomrdi od kozo*eba Kadyrova budú rozprášení.
Pekne začal tento víkend
Odporúčame