MY máme tiež svojho Haranaughbína
Blbeček ? To ti naozaj dali tvoji mužícky rodičia ? Možno v Rusku obvyklé meno.
APROPO_O genocíde Slovanov ruskými fašistami si náhodou nečítal, mužíku ?
Ukrajinci sú slovanskí naši bratia. Na rozdiel od ruských fašistov.
Majú čo robiť trolovia z ruského fašistického klubu na Slovensku. Sú tak ľahko čitateľní.
Tonko. Kde si získal pocit že tvoj milovaný socializmus tu bude na veky ? Každé mesto či obec malo svojho Jakeša či Biľaka. Proste slušným ľudom ste začali liezť na nervy. Či si stále myslíš že vás do zadku nakopali neoprávnene ?
Dogma ruského fašistického klubu na Slovensku (ruské lacné motory) končí.
Nie, nie sú. Len by veľmi chceli byť.
Fico a červenohnedí už roky túžia po peniazoch z 2.piliera. Tie sa im ešte nepodarilo úplne ukradnúť.
Veru. Vy v Rusákove ste lepší :DDDD
To je predsa tvoja parketa, Pitkin. Dedičstvo po predkoch...
Dokonca lepšie ako 75% SMERu s.r.o. :)))
Kočner ? O toho sa už červenohnedí postarajú. Ficova triaška hovorí za všetko.
Nože daj koľko premiérov v Európe býva u daňového podvodníka či za suseda má mafiána a objednávateľa vraždy ?
Bingo. Kamarát albánskeho drogového dealera...
By som sa hanbil zdieľať psychopata Vaskyho. Pokiaľ si však nenakúpil keď sa rozdával intelekt tak sa ti nieto prečo čudovať.
Je smutné keď alkoholici a zlodeji z Lesostavu rozhodujú o dresoch hokejistov.
Uff.Daľší zúfalí troll ktorému smrdí robota a tak sa dal podporovať červenohnedých.
"...Holanďania, ako jeden z najviacej postihnutých národov v II. svetovej môžu ďakovať Rusom za záchranu svojej identity..."
:DDDDD
Mužíku, to vám vtĺkajú v Mužíkove do lebení ?
Odporúčame