Myslíš si že pri tvojom fúkaní Kotlebu to hrá nejakú úlohu ? Či sa len viac narobíš za konvertibilné ruble ?
Myslíš si že pri tvojom fúkaní Kotlebu to hrá nejakú úlohu ? Či sa len viac narobíš za konvertibilné ruble ?
Proti teplým nemám nič. Teplí komunisti a Fúkači Kotlebu sú však nesympatickí. To snaď môžem, Adolpf ?
Súdy ovláda Fica. Tvoj pocit v rozkroku (sry, väčšina má pocity v hlave) vraví že Kiska ovláda Ficove súdy ?
Kde ? Link istotne dáš. Či nedáš a vsadíš na pocit hoaxových HS a Rostasfariánov ? Ale to nie sú Slováci...
Nápady vám došli. Voliči tiež. Čo myslíš, zverejníš dôvody svojho brechania ?
Moja Reč. Fico z basy už veľa neurobí. Ktohovie ako to zoberiete vy červenohnedí a gaykovia od Kotleby ?
Nebodaj si objavil Troškovú ? Aj ti fúkala ako birmovanému ? Či ty si teplý od Kotleby ? Tak potom si hľadaj svojho Uhríka...
Prečo nie ? Červenohnedá chamraď pomaly ale isto končí. O to je intenzívnejší ich brechot. Treba im držať palce, nech brešú koľko vládzu. Gaykovia od Kotleby im radi pomôžu...tak ako doteraz
Paródiu na Fica dlhé roky nedá dole nikto. Troškovú v rozkroku len tak ľahko nenájdeš.
To je fajn, nie ? Keby prišiel z benzínky tvojho otca tak by si v Európe veľmi azbukou nepomohol.
Vy červenohnedí a gaykovia od Kotleby ste ho nevolili. Čo potom mení predchádzajúci stav ?
To isté ste s birmovaným komunistom tvrdili pred voľbou prezidenta. A ľaľa.
Čo za idiota nevie že jeho pozemok už 17 rokov patrí inému ?
Drž a nepindaj. Na iné ste stvorení neboli. Čo myslíš, tie prázdne hlavy ste dostali len tak ?
Gaykovia od Kotleby birmovanému vždy podržia
Vaša koalíció s Bélom Bugárom a Ficov mier na Južnom "fronte" je odpoveďou na tvoju otázku.
Dobrý ruskoázijský Sputnik. Pre mužíkov a teba zážitok.
Odporúčame