načo ? veď to vedia všetci. nebodaj nie si zbytočne Dúhová Kotleta. Je pochopiteľné že ti imponuje mužské pohlavie. načo preto robíš zo seba idióma ?
načo ? veď to vedia všetci. nebodaj nie si zbytočne Dúhová Kotleta. Je pochopiteľné že ti imponuje mužské pohlavie. načo preto robíš zo seba idióma ?
Ked tak citam tak mas pretlak smajlikov. mozno nahrada za tvoje iq. aj to je riesenie
:D
Nie, nie som vedľa. Naozaj sa nemusíš hanbiť. Tu nie si v domovine tvojich predkov. Kotlety majú z teba radosť.
:DD
Nekecá. Veď preto závidíš....
:DDD
Vy dúhoví ste mali vždy výhody. je to nespravodlivé....
Si ma utešil. Byť hlasom dúhovej Kotlety financovanej ruským fašizmom by bolo trauma. A u vás ružových to je ako ? Stále sa párite hlava nehlava ?
Ivan. Prečo Vy maďari a rusi jazdíte na rovnakom ázijskom tajtrlíkovi ?
Zvláštne. Pokiaľ vy Aziati na krátkonohých poníkoch žiadate LEN peniaze tak ako vždy nemáš pravdu....
Nebodaj ten ruský trpný mužícky pocit sa objavil aj u teba, Ivan ? Tvoj ďáďa s ukradnutými "časmi" by bol naozaj na teba hrdý..
:DD
Orbán cíti peniaze. A je mu jedno aké. O chrbticu v jeho prípade vôbec nejde. Nie je ani o akú. Maďar nikdy nič nedokázal vlastnými rukami. Vždy to nechal urobiť druhým.Takým ako si ty. Takým kto zohne chrbát za šerbeľ žrádla. Nemáš hrdosť Slovanov...
Vieš čo je zvláštne ? Že tvoji najprv hajlovali s Hitlerom, potom ste vraždili Slovanov a potom ste nás 45 rokov okupovali. Naozaj veríš tomu že ruský komunizmus priniesol našej krajine okrem teba a tebe podobných aj niečo dobré....?
Fiko si možno nevšimol že ako proruský líder je na smiech. Spolu s ruskýmázijským bratom, Maďarom na krátkonohých poníkoch...ako vraví bard slovenskej tisícročnej histórie...
Vova, máš pocit že niekto spomenul vás zaostalých mužíkov v Rusku ?
Je zvláštne že tento ruský "pošuk" sa hrá na jedného z európskych lídrov
Ivan, doštuduj kto to bol I. P. Pavlov
ver tomu že to nebol kadečaký pošuch vraj z "Bardejova"
u vás v Bardejove neobťahovali rusáci slovenské predajné dievky ?
máš s tým problém, ďáďa ?
a tam stretol teba. naozaj neobvyklí príbeh, Ivan..
:D
Odporúčame