Mužíci a Obama ?
Ved by ste sa zadrhli.
:DD
Rusky mužík miluje fašizmus.
Preto volí Putina.
Mužíci a Obama ?
Ved by ste sa zadrhli.
:DD
Rusky mužík miluje fašizmus.
Preto volí Putina.
Dalsi šábes Peterkovcov....
Ze Vam sudruhovia nie je blivno.
Co ziskalo 200 milionov ?
Vela.
To vsak vy, ruski muzici nikdy nemozete pochopit.
Myslis ze najdete este vasmu srdcu blizkeho priatela ako bol Hitler ?
Stratfor
:DDD
Nieco ako Putin Sputnik news ?
Nebudte smiesni, mužíci.
Je avsak paradoxne podporuje to iste ako slovensky fanklub ruskeho fašizmu, Putina.
Rusky fašizmus je najvacsou tragikomediou.
Suita posluhovacov, rodinne puta ci lezci po chrbtoch spoluobcanov maju dnes "šábes".
Miliony obcanov v uliciach ich vsak stale strasia po nociach a tak niektori z nich sa vydavaju za birmovanych komunistov a povalacov.
Okoloidice plačky a klaka sa snazia zbytocne.
Dnes uz za ruble nic nekupis, tak ako vzdy.
Naco ?
Nejaky naruseny jedinec mozno pozve ruskych fašistov ktori maju na Slovensku dostatok bratrancov a sesternic ktorych tu zanechali po roku 1968.
Kde v screenshote vidis meno Robert Fico ?
Nepriznal sa birmovany katolik komunista predcasne, Ivan ?
Netreba nikoho napodobnovat. Uvedene slova povedal nominant zlocineckej strany SMER, Tomáš Borec.
Nemusis hned stresovat z toho ze Matovic dnes povedal to co je vacsine slusnym ludom davno jasne.
Birmovany katolik komunista okrem toho ze je podliak je aj zlodej.
Občania si majú preberať súdne zásielky, a to všetci bez rozdielu. Počas dnešnej parlamentnej Hodiny otázok to uviedol minister spravodlivosti Tomáš Borec (nominant Smeru-SD). Zopakoval tak svoju odpoveď spred roka.
Nebude.
Na Slovensku je stale dostatok pomalsie zmyslajucich volicov ktori zvacsa volia a budu volit SMER.
Teraz je snad jasne aj pomalsie mysliacim volicom strany ZDER-SD kto v skutocnosti plati mimoriadny bankovy odvod.
Agentura SYTA vydala najnovsiu spravu v ktorej sa ospravedlnuje ze aktivisti neboli z "Červenej žiari" a neslo o Multikulti ale jednalo sa o pravidelne 158 vyjazdove zasadanie Ficovych komunistov zo zdruzenia s nazvom Vlada SR.
Presne tak, treba ho nechat.
Jeho viróza pracuje pomaly ale spolahlivo.
Odporúčame