Uff. Zradlo z valova.
Preco ho vsak tie rysave birmovane swine tak miluju ze su schopne zradit Slovensko ?
Uff. Zradlo z valova.
Preco ho vsak tie rysave birmovane swine tak miluju ze su schopne zradit Slovensko ?
Nemecko nic nechce. To len 2 kreautury formatu Brixi a Martvon vydavate za nazor Nemecka a Rakuska.
EK to vam trollom povedala jednoznacne.
Moslimov uz mame aj v slovenskej vlade.
Jeden z nich, donedavna birmovany sa kazdy den klania a modli smerom na vychod.
Preto stresujes rusáčik a urážaš ?
Klamstvo je vas rusky chglieb a raz tak aj dopadnes.
Ako nas zlomia ?
Eurofondy.
Oligarchovia rychlo Fica presvedcia. Preco zakladali SMER a Fica ?
To vravela aj vasa Fica v 2008 a dnes protestuje proti tomu co sam schvalil.
kde tvoja dyslexia citala v jeho prispevku ze Ficovi sa nepaci ?
SMER s Ficom si strelil vlastny gol prijatim Lisabonskej ci Libanonskej (povedal klasik slovenskeho humoru ) zmluvy v r.2008.
(Smer, SNS, HZDS, SMK a nezávislí Tibor Mikuš a Martin Kuruc.
Vtedy im SPOLOCNA azylova politika na uzemi Únie nevadila ?
Kto je tu potom farizej, klamar a zloduch ?
Dokazom o trepani je samotny Fico, co chces este viac ?
Ограничен доступ к ряду интернет-ресурсов, распространявших призывы к несанкционированным массовым мероприятиям
U nas na Slovensku funguju. Ako v Rusku to musis povedat ty :)
"...Internet nie je obmedzený ani v RF a Číne.."
:DDDD
Ziaden chlieb sa nelame
To len tak ako vzdy vas birmovany robi na Vas bububu
narod su vsetci obcania Slovenska, proti ktorym nikto nejde, paradoxne ani proti vam schovavajuc sa za slovensky narod
to len vasa trauma, nenavist voci Slovensku, obcanom a jej predstavitelom vam zatemnuje mozog.
Proti narodu nejde pokial zan povazujes seba a ostatnych volicov Fica a ZDER-SD.
APROPO_Kiska dostal viac hlasov ako tvoji birmovani komunisti dokopy.
Nesranduj Fico.
Z coho potom budu zit oligarchovia ktori zalozili SMER a Fica ?
Doposial tvoje silne reci vzdy skoncili za hranicami Slovenska.
Nie je ziaden dovod aby tentoraz bolo tomu inak.
Zvlastne videnie.
Preto milujete Rusov, najvacsich vrahov Slovanov v historii ?
Preco zavadzas ruskymi novinami ktore aj tak klamu..
Ja som ich naratal len 5861 !
:))
Marta, povedz Palovi ze mohol napisat suvislejsi prispevok. O zhromazdeni su toho plne media.
Samozrejme ze najviac jacia potomkovia komunistov ktori vitali ruske okupantske vojska.
Odporúčame