Ustavny sud rozhodol ze ustava bola porusena zo strany dnesnych rysavcov vo vlade.
Ci ty mas ine rozhodnutie ?
Ustavny sud rozhodol ze ustava bola porusena zo strany dnesnych rysavcov vo vlade.
Ci ty mas ine rozhodnutie ?
Slovo HOTOVOST som v mojich prispevkoch umyselne zvyraznil aby si aj ty pochopil.
Ako vidno, nepochopil.
Ale to uz nie je tvoj problem.
Uff
Atilla,natrafit na idiota tvojho kalibru a este k tomu ryšavého treba mat naozaj stastie.
Dakujem ti za zazitok.
Citujem z clanku >>>
"V pomere 5 : 1 sa však HOTOVOSŤ vymieňala iba do 300 korún v starej mene na osobu, človek za ne dostal 60 nových korún. Vklady v bankách sa takto prepočítavali "až“ do sumy 5 000 Kčs. Všetky peniaze v HOTOVOSTI nad sumu 300 korún sa však prepočítavali v pomere 50 : 1! "
Pripomienky ci ine nezrovnalosti ktorym nechapes skus konzultovat so svojim lekarom alebo svojim nadriadenym dostojnikom.
Argumenty, somariny,fukoty ?
Sudruh nevidi ze citujem s clanku ?
Sry, nevedel som ze debatujem s cervenym Dyslektikom ktory nevie citat a zaroven pochopit clanok pod ktorym diskutuje.
Pomer 1:5 bol pouzity pre vklady v bankach.
Ako pise autor clanku vacsina Slovakov nemala vklady v banke a tak nad 300 Kč v HOTOVOSTI pre nich platil pomer 1:50.
Takto ste vy cerveni lupeznici okradli obycajnych ludi.
Bud sa hras na natvrdleho alebo nechces priznat ze tvoji sudruhovia okradli okrem inych aj obycajnych ludi.
Nevies pochopit ze HOTOVOST nad 300 korun (vacsina obcanov Slovenska nemala na bankovom ucte nic) sa menila v pomere 50:1.
Podla teba ludia ktori mali viac ako 300 Kč boli smelinari ?
Vasa cervena ideologia je zalozena len na okradani.
Co riesis sudruh ?
"Všetky peniaze v hotovosti nad sumu 300 korún sa prepočítavali v pomere 50 : 1"
"väčšina Slovákov nemala nič na bankovom účte, lebo všetky svoje úspory držali takpovediac v pančuche alebo pod matracom"
Takze ziadny smelinari.
Tvoji pobratimovia jednoducho okradli obycajne obyvatelstvo.
Ako je potom možné, že proti dôsledkom reformy vystúpili s protestmi predovšetkým robotníci priemyselných závodov – hlavná to opora režimu – a že na mnohých miestach sa k nim pridávali radoví členovia KSČ?
"Podľa ich vyjadrenia jednou z chýb uskutočňovanej reformy bol nesprávny odhad masy peňažných úspor u robotníkov“
Sudruhovia.
Obcania uz po druhy krat nebudu platit vas "majales".
Samozrejme okrem oviec.
No vidis to.
Zase sa vy komunisti budete posierat.
Velke svaly dokazete hadzat len za Ficovym chrbtom.
Bezne su z vas len obycajne nuly.
Uff.
Platilo by to aj na majitelov strany SMER ci oni by mali vynimku ?
Uz ste trapny ako opica ktoru naucia jednu vec a 10 rokov ju vozia po jarmokoch.
APROPO_ako vasa srdcova zalezitost pomohla poslednych 6 rokov sestram ?
Lebo..... ?
Sudruhovia kde je obhajoba dalsieho zadlzovania Slovenska Robertom Ficom ?
Donedavna vase rozhorcene prispevky sposobene roztrasenim slabin kritizovali pravicu.
Dnes je to koser lebo Dzurinda?
Co ste potom, okrem rozkradania Slovenska, robili poslednych 6 rokov ?
Nekonci.
Francuzsko,Madarsko,Slovensko ci dalsi najvacsi distributori "neexistujucich" penazi neoblnu trhy vyhlasenim jednej nezodpovednej cervenej mysi.
Preco?
Vy ste sa prvy zabudol ovladat.
Sudruhovia si naozaj myslia ze ked strcia hlavu do piesku tak ich nikto nemoze nakopat do zadku.
Uz ste trapny.
Opakujete dookola jednu nacvicenu vetu bez toho aby ste dal dokaz kde obhajujem zisky zo statnych odvodov ktory ste si tak ako vzdy vymyslel.
Ake priznacne pre vas .
Namiesto toho aby ste nerozlisoval zlodejov podla farieb ostavate pri klasickom klise s ktorym ste oblbovali tento narod do 89,
Namiesto toho ste si nasli naivneho rysaveho niemanda ktory vo vas dokazal vzbudit nadej ze sa to vsetko vrati spat.
aka to podobnost so slevenskymi Putinovcami...
:DDD
Mate vysoke ambicie.
Zazil som clenov vasho kmena ktori sa v 89 dokazali strachom strcit do mysacej dierky.
Dnes jeden z nich ,najneschopnejsi, sedi v parlamente.
Hadam netreba pisat v ktorych stranickych laviciach sedi.
Dlho to trvat nebude ked sa tam bude strkat znova.
:DD
Stacil prichod najomneho vratnika ktoreho poverili rozkradanim Slovenska.
Sem tam mu stacila vlastna hlava.
To ostatne splnil do bodky.
Odporúčame