By som sa aj zasmial. Ale neda sa.
Najsmutnejsie na tom je to ze ty naozaj tomu aj veris.
By som sa aj zasmial. Ale neda sa.
Najsmutnejsie na tom je to ze ty naozaj tomu aj veris.
Sikovni ste sudruhovia.
Pri kauze Galkovho odpocuvania podobne uznesenie nebolo potrebne ?
Teraz ked smrad a puch tiahne zo stajne SMERu ste sa svorne rozhodli zatkat.
co s vami, ked ste uz taki strachom posra****i
Vlastna hlava, dufam ze nikto nepocuva, si naivne mysli ze chvilu bude mat pokoj.
ale Vam to trvalo, sudruhovia
ten rachot skartovaciek sa nedal prepocut
Sudruh vlastna hlava, dufam ze nikto nepocuva,klasicky nesklamal.
Premiér pripustil, že ceny elektrickej energie na Slovensku pre firemných odberateľov sú veľmi vysoké v porovnaní s inými krajinami. Vinu za to podľa Fica nesie ešte vláda Mikuláša Dzurindu.
Sudruh Fico.
Vacsina normalnych ludi vie preco chceli odist zo Slovenska USS.
Dovodom bola cena el. energie.
Cena elekt.energie ktora pre firmy a podnikatelov znacne vzrastla prave za vasej vlady
Dnes skoro 60% ceny za elektrinu tvoria poplatky (distribucia, prenos, regulator, fotovaltika).
O kolko zdvihol cenu sudr. Fico v r.2009 a znova v 2012 ?
Tarifa za prevádzku systému (TPS) vzrástla perom p. Holjenčíka od roku 2009 z 2,7€/MWh na 19,88 €/MWh, t.j. za 4 roky viac ako o 636% (sedemnásobne).Na tomto poplatku si bežná domácnosť pripláca oproti roku 2009 o vyše 43€ ročne viac. Pre firmy sú to (podľa veľkosti) desiatky tisíc až milióny €. Každoročne.
" ...ihneď reagoval Smer,že niečo podobné sa nikde neprejednávalo..."
A co ?
Fico sustavne klame, preco hned verit strane ktorej predsedá ?
o nahlasovani cez internet a pisani hlupeho prispevku si zacal ty
ako sam vidis je to len dalsia do neba volajuca hlupost ktorou sa Kalinak este chvali
Akcia Norbert zase nevysla.
Mozno nabuduce.
Po famoznej tlacovke sudruhov zo SMERu dalsia ecxelentna akcia.
:D
" Denník Pravda našiel nových tajných agentov, ktorí mali ostať navždy v utajení. V poslaneckom klube Smeru".
"Top secret" agenti sú podľa fotiek poslanci Smeru: zľava Stanislav Kubánek, Peter Gaži a Tibor Lebocký. Je pravda, že boli na zasadnutí výboru, ale nie ako agenti. Sú členmi výboru na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva.
"Ide o absolútny nezmysel, poriadnu novinársku kačicu," povedal pre blog poslanec Lebocký, ktorý potvrdil identitu aj ďalších dvoch "agentov."
Vnútropolitické oddelenie Pravdy by si po viac ako roku od volieb mohlo pozrieť fotky poslancov parlamentu. Naviac, Kubánek s Lebockým nie sú v parlamente prvé volebné obdobie.
Glvac v hierarchii Smeru je podstatne vyssie ako momentalny spravca povereny vedenim strany.
mozno su len zufali
ked skuhra s glvacom samovysetruju
tento narod uz nejaku skusenost s komunistickymi metodami ma
mozno je to len prevencia pred samounosom,samoprejdenim autom ci samovybuchom
zufali a vystraseni ludia, a tak sa javia sudruhovia v smere, su ako potkany v kute
hryzu a skacu na vsetky strany
Atilla, zase prdkas ?
Co ma spolocne s temou rozkradania VSS pocas Ficovej vlady Centes ?
V januari 2013 vymenoval Glvac za riaditela VSS Ľubomíra Skuhru.
Vymenoval ho v case ked vedel ze existuju podozrenia z tunelovania VSS.
Podľa dokumentov, ktoré unikli do médií, sa mal Skuhra na údajnom tunelovaní Vojenskej spravodajskej služby (VSS) podieľať.
Glvac ho napriek tomu poveril vedenim VSS a paradoxne aj samovysetrovanim tunelovania VSS.
" napísal som ministrovi obrany Martinovi Glváčovi (Smer) a ten mi odpovedal, aby som ho informoval podrobne. Poslal som mu teda všetky detaily ešte v decembri 2012. Na to mi už neodpovedal, ale vlastne áno. Bol som odvolaný z funkcie“
" Platby v hotovosti či dodatky zmluvám komentovať nechcel (Glvac), majú to podľa neho vyšetriť orgány činné v trestnom konaní."
Maju ?
Takze este ani nezacali.
Nemalo to byt uz davno vysetrene ?
" Na Slovensku mame ako prvi organizovanu zlocinecku skupinu, ktorej neplatime vypalne, ale dane."
Tvoje tvrdenie je o URAZKACH prezidenta,priemera ci US a ako vidim nic si nenasiel.
Takze ostavame pri klasike a tvojom tarani.
Chcelo by to napisat ako "dourážal prezidenta , ústavný súd , premiera".
Lebo zatial tak klasicky ako je u vas zvykom táraš ako sudruh priemer.
Naozaj ?
Vies o tom ze cez internet sa bude dat ohlasit len s "zaručeným elektronickým podpisom" ?
Ci to ti sudruh Kalinak nepovedali a preto pises svoj "hlúpy nenávistný príspevok" ?
A teraz si skus tipnut, kolko obcanov SR pouziva zaručený elektronický podpis ?
Odporúčame