Nebavime sa nahodou v kontexte tvojej reakcie na Peter333.
Co ma spolocne tvoja rekcia s Lipsicom na jeho prispevok ?
Akurat len to ze klames a fabulujes nadalej tak ako si zvyknuty.
APROPO_nic si nevysvetlil.
To si len ty myslis.
Ak povazujes kopu hnoja a vymyslov za vyvratenie tak pan boh s tebou.


