Zraloci ?
Staci ked napises ZDER-SD.
Ci si naozaj myslela ze autori vlastnej rysavej hlavy hrali vabank ?
A vobec naco ?
Stary *ujo,Macejkova Panna,Pregrciavac,heroin dokazali stale podrzat mensiu cast Slovenska oproti tej triezvejsej.
Mozno nastal cas kopat sudruhoiv a vlastne rysave hlavy tam kde patria.


