aj mna
dobru noc
:DDDDD
"...nase DEMOKRATICKE masmedia mlcia"
a das odkaz na slovenske hnonline
sa ti zapaluju lýtka ?
Vasa veta na ktoru som reagoval bola >>> "Je vypočítané, že na to aby si človek dnes mohol zakúpiť rovnaký tovar a služby z roku 1988 musel by zarobiť (na osobu) 1600 Eur".
Takze ten zoznam v tom kontexte ma vypovedatelnu hodnutu a dokazuje ze nemate pravdu.
Vy teraz vnasate do diskusie nove prvky ako "náklady na zdravotné služby (!) , nemocenské (na pokladňu) nie je tu zahrnutý program sociálny, rekreácie, liečenia v kúpeloch a mnohé iné veci".
Udaje potvrdzuju aj oficialne stranky Ceskeho statistickeho uradu
najdete tam skoro vsetko od roku 1985 az po 2011
Mzdy
Potraviny
Spotřební zboží
Elektro
Paliva, energie
Služby a poplatky
Restaurace, ubytování
Řemeslné práce
Zobrazená data – ať už průměrné příjmy, tak ceny zboží a služeb – jsou převzata z oficiálně publikovaných údajů Českého statistického úřadu za roky 1988–89 a 2011–12. Pouze několik málo chybějících údajů (např. cena nafty) bylo převzato z jiných věrohodných zdrojů (deníků či zpravodajských webů).
trebars 3.170 Kcs http://goo.gl/U1wCN
v tej tabulke (v hornej casti) sa daju nastavit rozne druhy prijmov ci dochodkov
staci trocha pouvazovat
mnou uvadzanych 3.000 Kcs bol "medián".
zdroj . * Zdroj dat: Český statistický úřad (1988, 1989, 2011)
co na tom nie je seriozne ?
Moja veta vyssie nabera este viac na pravde.
Len plateny Troll povazuje statistiku MF SR a DR SR za vymyvanie mozgov.
A to len z jedineho dovodu - dovolila si siahnut na tvojich oblubenych cervenych "pipinov".
"... na to aby si človek dnes mohol zakúpiť rovnaký tovar a služby z roku 1988 musel by zarobiť (na osobu) 1600 Eur ... "
Existuju vypocty > http://goo.gl/u4Ws5 < ktore vravia ze nemate pravdu.
Robert Fico.
„Ak bude Smer súčasťou vlády, nedovolíme dotknúť sa veku odchodu do dôchodku“.
Statistiky hovoria ze si nesklamal.
Klames tak ako vzdy.
Dotacia na 1 pracovne miesto cca 50 tis. € je to iste ako keby stat vplacal kazdemu z nich po dobu 5 rokov 833 €.
Nebolo by lepsie keby stat podporil ludi dotaciami napr. na podnikanie (zivnost) ?
Namiesto toho sa sudr. Richter vytesuje ze za rok 2012 ubudlo 12.000 zivnostnikov.
To co tvoj link nevravi je ze okrem zvyseneho vyberu DPH z dovodu jej zvysenia doslo aj k rastu vyberu dane napr. od pravnickych osob a to az o 40 % napriek jej znizeniu !
Preco asi ?
sry
skus nestresovat
si uplne mimo a vobec nechapes podstatu clanku a diskusie pod nou
Daj nejaky link ktory potvrdi tvoje bluznenie.
Ja som ich dal dostatok na potvrdenie mojich slov.
Ty len zatial zurivo stekas, nic viac.
Topolovec, chaby pokus.
APROPO_clanok je o daniach a nie o dyslektikoch.
Nemas pravdu.
ujo Vana mal % vyber dani podstatne vyssi ako sudruhovia zo Smeru.
Tu > http://goo.gl/ZCyjM < je dokaz ze sudruhovia, tak ako vzdy KLAMÚ.
Danove prijmy SR > 1995- 2013 <
clanok je o Kazimirovi
nikde som nepisal ze bol ministrom financii 2006-2010
Odporúčame