Ty si bol pasazier a nepamatas si ?
Takze este raz.
Ludia ktori nechceli Slovensko su zli a nemaju narok avsak komunisti ktori nechceli 89 rok su koser.
Ty istotne budes sediet so svojim nezavislym nazorom v SMERe potomka KSS.
Oni tiez mali bobaky a hysteriu ktora este aj dnes prevlada u nietorych obhajcov hrdzavych...
Staci prebehnut diskusiu
No vidis to.
Taky Kolesik si z toho nerobil vobec,neoznacoval ale hned rozdal.
Avsak na to potrebujes stado, stado 83 Kolesikovcov.
Co na to vysetrovatelia ?
Myslis nieco ako ciganske osady ked ste ich zvazali autobusmi ?
Ten s vlastnou hlavou zatial oslavuje vitazstvo.
Do kedy ?
Zasah policajtov proti svieckovej demonstracii ci proti 89 roku tiez nebol, potrestany .
A dnes vidis kde sa komunisti v Smere nachadzaju
sry
Ustavny sud potvrdil zakonnost zvolenia GP
problem ?
:DDDDDDDDDDDDD
Ty si naozaj Fulllllll
:DDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDD
Naco skusas jeho prudku inteligenciu :))))
Takze podla teba vsetci ktori boli proti prijatiu Ustavy nemaju pravo ale vsetci ktori boli proti zmenam v 89 roku su vlastne fajn.Len zbludile duse ktore sa sem tam chvalia ze si vlastne nic nevsimli, ze ten komunizmus bol vlastne fasa vec a studenti bezne cestovvali na Maltu,.
keby to pisal byvali politruk KSS asi by som sa necudoval
Dnes ste sustredeni v SMERe a snivate o 48 a objavili ste vraj mozno po 70 rokoch zmysel slova demokracia
:DDD
ee
skusim upresnit
bolo to 40 Dkg salamy
info da sudruh hatar
:)))
Mozno sa triasol.
Avsak stale sa len triasol na rozdiel od bezneho studenta dovolenkujuceho na Malte.
Troska si odbocil.
Vo svojom prispevku tvrdis ze vsetci ktori boli proti prijatiu Ustavy SR nemaju pravo hovoriť o jej obrane.
OK za tvoj nazor.
Moja otazka znela maju to iste pravo ludia ktori boli proti padu komunizmu v 89 roku, v 89 plakali strachom, schovavali stranicke knizky a este dnes velebia SMER ci komunizmus ?
Odporúčame