:DDDDDDDDDDDD
Uff
Takto obhajovat zlodeja naroda dokaze naozaj len stary *uj
Ty si istotne nezainteresovany volic zdochinajucej strany ktorej volici prebehli k Bolsevikovi :))))
Tvoja podlizavost je evidentnejsia ako prezidentov Alzheimer
Takze prajem uprimnu sustrast tvojej chrbtici , cervenacik s elektrikarskym Logom :DDDDD
Vy ste neodpovedal ani na jednu
ze by klise ?
Skoda
Zacal ste priskoro fabulovat
Mozno vam raz dojde ze prislusnost k starym *ujom vam nizky intelekt nezvysi....
Vy vidite bezne veci staro*ujovsky.
Kto ma z nas pravdu?
Klasicky ste neodpovedal na otazku.
Z coho potom vychadza vase klišé ?
Keby len funkciu
Uz ho predbehol aj Alzheimer :)
Zdravotna nesposobilost prezidenta je evidentne zjavna jeho konanim ci jeho vyrokmi.
Ci dokazete v EU najst prezidenta podobneho konania ci bratrickovania sa z Alzheimerom ?
Skusme este raz
Vysvetlite pojem Zakonne ale Nedemokraticke
Takze volba GP bola ZAKONNA ?
ma vyhodu
nema sa zaco hanbit
na rozdiel od stareho *uja Alzheimera
Papez ma nezaujima,ten je mimo obliga
Avsak ten co robi hanbu a skodi tejto republike je *ujo Gasparovic....
co napokon pocitia a jeho volici svojim dielom na odskodneni z Strassburgu
objektivne ci svojvolne ?
ake su objektivne a ake su pudlikovske ?
Nic netreba nachadzat.
Stary *uj sa uz zucastnil niekolkych protiustavnych krokov.
Preto jeho hodnotenie z moralneho pohladu je minimalne smiesne ak nie alzheimerovske :)
Apropo_zakonna avsak nie demokraticka.
Cloviecik, tebe naozaj stoji za to robit rovnakeho pandrlaka ako nas stary *uj ktoremu nic nehovori Ustava ci zakony SR ?
a komunista obtierajuci si hubu o demokraciu je uz naozaj nonsens....
prochazka nepotrebuje ukazovat svaly
staci ze sa nekamarati s Alzheimerom ako nas stary *uj
ktory si nebude pamatat co si obliekol
US SR potvrdil ze volba GP bola zakonna.
Stary*uj ci ty mate problem s rozhodnutim Ústavneho sudu ?
APROPO_ nie je pravdou ze stary *uj robi hanbu vsade kde vkroci jeho noha ?
co ma potom komunista Fico spolocne so socialnou demokraciou ?
nebodaj sa za dusevne ci intelektualne perly vasho *uja zacina hanbit ?
Myslis nieco ako Fico v opozicii na kazdodennych stekajucich tlacovkach ?
Korčagin.
Mas problem s tym ze 2/3 naroda rozumie tomu co je pudlik,vlezdoprdele ci stary *uj ? ?
Samozrejme okrem vas Kolesikovcov....
Odporúčame