Premiér Fico nerozumie protestu učiteľov a študentov
Dal niekto z Topolovych dietok comu ten Fico vlastne rozumie ?
Rozpoctu na rok 2013 ?
Tazko, ked dnes placu ze im bude chybat vraj 300 melonov co neplanovali.
Vraj vystupi kopa z 2. piliera a bude dalsich 200 melonov.
Nevystupi. To bolo jasne, samozrejme okrem menejchapajucich, ktori maju sezonnu 4 rocnu akciu na zlavu z myslenia.Napriek tomu ze ju vobec nepotrebuju :D
Ze vraj co chcu ucitelia ked "vlastna rysava hlava" objavila deficit v naplanovanom a este neschvalenom rozpocte...
OK.Pytal sa niekdo Fila ci ma problem s rozpoctom?
Pytal sa niekto byvalej casnicky ktora urobila obdivuhodnu karieru v SMERe s.r.o. a dnes porusenim zakona je predsednickou DZ so svojou sekretarkou
Samozrejme ze nie.
Staci nahodit navnasdu "13 dochodok" a zlodeji maju odomknute vsetky zamky.
Len neviem preco aj tie nase.
Tie slusnych obcanov Slovenska.......