"Strčdoprdelko", staci vediet citat ("....Nikto nepovedal, čo robí Fico konkrétne zle..." >staci o prispevok nizsie), staci nemat cervene okuliare.
"...čo a ako urobiť..." chces navrh ci radu ktorymi Fico bujaril v opozicii a dnes tape jak slepec v kukurici.
*Nevyhral snad volby preto ze jeho volicom sa jeho navrhy a rady zdali zaujimave ?
Cisty alibizmus.


