Pepo.
Brouzdáš, brouzdáš ?
Ktoho vie ?
Gottwaldove,Husakove ci Ficove deti stale veria v revoluciu.
Ano, prv sa znarodnil majetok fašistov, zradcov a kolaborantov.
24.10.1945 do vlastnictva statu presli bane, banky, poistovne, priemyseln podniky s viacej ako 500 zamestnancami a vybrane podniky s viacej nez 150 zamestnanci. Celkom bolo znarodneno
3000 podnikov (zhruba 16% z celkoveho poctu).
Dielo bolo dokonane po nastupe komunistov v r.1948.
Takze bajku o zanedbatelnych zvyskoch (84% podnikov) si nechaj pre svojich.
Oni uz dokazali uverit aj "onakvejším" klamstvam sudruhov.
Co vsak vtedy ked je stat cervena mafia ?
" Felvidék, Maďari majú toto slovo zaužívané a asi preto ho používajú".
Asi preto mali niektori na sebe tricka s zobrazenim Velkeho Uhorska !
Sudruhovia.
Svetlanu za minusky aj tak neschovate.
Zvlastne.
Nenapisal som kto su tie pijavice.
Ale dakujem pijaviciam za minusky.
Clovek ma obvzlast radost ked naserie ficovho bolsevika.ci ficopijavicu :DDDD
Sudruh.
Skludni povolebnu euforiu.
Tot nedavno tvoje slzy plakali za bolsevikom
tak si to dnes uzivaj
este pred tym ako vas narod kopne do zadku :DDD
potom hladaj ukryt :))))
Uff.
Fico a Cyprus ?
To je dalsi diel oblubenych sudruzskych Drislakovin ?
Mozno mas pravdu.
Dovod ?
Ludia nemaju radi klamarov,Internacionalu a ostatne komunisticke pijavice.
Sudruhovia
zbytocne sa tvarite ze ste mensim how*nom
vase istoty narodu okrem sponzorom a majitelom vasej strany prospech obcanom Slovenska neprinesu
APROPO_Svetlanine cyperske firmy nezapriete ani ked sa vys**iete na Leninov obraz :DD
Fico tiez "nerozdr*bava" republiku ale ponuka Istoty....
Z tvojho hayzloveho kompilatu sa da suhlasit len s jednym > "ti co chodia k volbam maju daleko menej informacii ako ti co nechodia" <
To ostatne si nakupil u sponzorov za male ceny a dnes sa to zufalo snazis predat zo ziskom :))
Zatvarajte sudruhovia.
Mate vacsinu tak kde je problem ?
vies v com je Pravda ?
Ze Ja & Ty vieme velke H a male o
Na druhu stranu spominat cyperske ucty aj napriek tomu ze vzdelanejsia cast Slovenska vie ze majitelia strany SMER Cyperske ucty oblubuju znamena len 1 vec >
Fico sa snazi byt samostatny (vdaka privalu € z predcasnych volieb) a kopol majitelov strany SMER do zadku.
Otazkou je vsak ci babky,dochodcovia,nezamestnani a ostatna svoloc dokaze utiahnut vysoke stranicke naroky sudruhov bez sponzorov.
Budu sudruh Burian.
Naozaj Vam verime.
Vase plnenie slubov nas v tom presvedcuje.
Dnes jazdime po dialnici az do Kosic.
Istoty pracujucej triedy neboli dotknute :)))
2.piliera sa nedotknete
Budete setrit zvysovanim poctu ministrov ci statnych tajomnikov
Budete setrit sklabnim slovenskeho naroda
a je nam jasne ze ta zla zla zla opozicia moze za vsetko zle
keby nam nebolo smiesne tak by sme aj moznio plakali
ale pohlad na kyvkajuce stado vzbudzuje nadej ze ostatna normalna slovač nevbude vzdy volit idiotov
ci modrych ci cervenych
ti uslo nieco viacej ako pointa ale tvoje hygienicke navyky su naozaj len tvoje
jeho poziadavka ?
SA ZOBUD.Ked si uvvedomis kto ho plati a od koho zhanal peniaze vlastnou hlavou tak jeho siahanie v euforii vitazstva zastierajucej "zdrave" myslenie ide proti sponzorom vlastnej strany ktori mu na buduce poslu kilo bananov a 1 liter coly a nie miliony €.
hovori sa do 3
tvojich 5 nepochopia
:DDDDDDDDDDDD
nie je dolezite ci nam sudruh "šípom ritt vytre"
dolezite je kedy "šípom vytru rit" majitelia strany SMER (byvali komunisti) bulovi ktoreho posadili do managerskej stolicky a on si dovoli siahat na ich Cyperske ucty.
Odporúčame