Vlasť zradila. 5 rokov Guantanama. Steinmeier mu ukradol kus života
Ano, aspon v niecom mas pravdu - tvoje texty su (aj pre mna) srandovne :-)...ineho irituju, dalsi ich moze povazovat za hlupe, niekomu sa mozu pacit :-)
Bednar je demagog, z vytrhnutych riadkov robi senzacie, pletie si faktografiu s beletriou - vzdelany, objektivny clovek to vidi, inym - ako tebe - sa to paci...:-)
...ako napr. ked pisal, ze "specialne" nemecke jednotky objavili sklady plne (atomovych?) bomb...a nikto iny okrem Bednara o tom nevedel...atd atd...
V zdravom tele zdravy duch :-)