Kde chodis Ty na tie sprostosti co pises? ...pacient, ktory vynechava lieky a vsetko si pletie..? :-)
Na hlupe otazky je zbytocne hladat rozumnu odpoved ..ale Tebe to je aj tak jedno - lebo Ty si nic nepamatas :-)
Kde chodis Ty na tie sprostosti co pises? ...pacient, ktory vynechava lieky a vsetko si pletie..? :-)
Na hlupe otazky je zbytocne hladat rozumnu odpoved ..ale Tebe to je aj tak jedno - lebo Ty si nic nepamatas :-)
Ty vies len to, co si precitas alebo pozries v TV...vrcholova politika sa neda merat "cierna - biela"...
mozno niektore kroky, ktore urobil ( a Tebe sa mozu zdat zle) len zabranili naozaj velkym zlam...
Ked si sused kupi nove velke auto - nezname to, ze musel kradnut.
Ked v susednom byte place dieta - neznamena to, ze ho rodicia tyraju.
Z vyse 300 mil americanov vacsina zije normalny zivot, pracuju, platia hypoteky....griluju, hraju golf, chodia na futbal....vychovavaju deti, chodia po lekaroch, volia...
Bol si niekedy v USA?
Detinske hluposti :-)...vacsina ludi - aj v "kapitalizme" - nevlastni vyrobne prostriedky a "predava" svoju pracovnu silu....a maju dobry zivot :-)
Ty libertaniansky teoretik - odbornik na vsetko...:-)
Co navrhujes?...aby sa Slovensko stalo majstrom sveta vo futbale? :-)
Janosovsky..Ty si niekedy aj pracoval?...alebo si este stale pri studiu Kapitalu ? :-)
Naivna demagogia ... myslel som, ze si z toho vyrastol...:-)
Ako maly chlapec, ktory pocul od dedka, ze za dedinou su zli ludia...a kedze sa tam nikdy nebol pozriet a dedko povedal - tak to tak musi byt...Ty symbol objektivnosti :-)
Skus si este raz precitat otazku...:-)
Preco? :-)...mne sa tento Tvoj prispevok pacil....az na vyhradu k poslednej vete :-)
Mudri a inteligentni su aj na zapade aj na vychode...aj v Pakistane..... aj ...:-)
Dtto plati pre menej mudrych, hlupych...ale mudry clovek nevidi svet cierno-bielo ako napr. "dobre Rusko a zle USA" alebo naopak :-)...alebo "dobry socializmus a zly kapitalizmus"...lebo vacsina sveta zije v kapitalizme a v civilizovanych kapitalistickych krajinach ma vacsina ludi lepsi zivot ako inde :-)
Preto ti, ktori "vedia" nemaju take detinske predstavy o kapitalizme ... :-)
Ked musis tak musis...:-)
Pomajdik...Bednar je Tvoj velky vzor?...alebo si sa priamo podielal na akcii Kondor?...alebo len ventilujes svoje - jedine spravne - "videnie" sveta? :-)
Ty naozaj naletis kazdej hluposti? :-)
Bednar napise, ze jeho kamarat "odbornik na vsetko" to "vidi takto" a preto to "takto" musi byt...:-)
Tvoje najhorsie obavy sa asi stale plnia, ci ? :-)...a neustala zmena studeneho a horuceho potu moze znamenat, ze Tvoj najblizsi blog bude o imunite, chorobach alebo ladovych medvedoch...:-)
Ked to nebudes prehanat s patosom a melodramaticnostou, ked nebudes predbiehat zavery oficialnych vysetrovacich organov - mozno budes doveryhodnejsia...
Ty si nejaka rodina s Bednarom? :-)
Uz sa nechcem ku "kolektivnej hlupote" vracat..:-)....ale autor len velmi mlhavo tusi, ze existuje nieco ako svetova mena...a ostatne je zmes precitanych, nelogicky prepojenych a vacsinou nepochopenych riadkov...:-)
Tomuto moze rozumiet len ten, kto netusi o com je rec...:-)
Z hlavnych sprav necerpaj :-)...ak je na jednej strane dlh - na druhej strane byva nejaky veritel, poziciavatel...:-)
Rozlisujes medzi schodkom statneho rozpoctu, schodkom rozpoctu verejnej spravy, obchodnou bilanciou...atd ?
Ty neoponujes...Ty utocis...ako keby Ti to robilo dobre...:-)
:-)...ale tu poslednu vetu este uprav... :-)
Odporúčame