Tvoj, ako aj vyssie uvedene prispevky su nekorektne...skuste radsej argumentovat...
Tvoj, ako aj vyssie uvedene prispevky su nekorektne...skuste radsej argumentovat...
Jediny rozdiel medzi deltoidom a Tebou je v tom, ze on pise "khazar" a Ty "chazar"...:-)
Ako velmi blizko zijes pri nich? :-)
Tak " khazar " moze byt aj bolsevik aj clen kralovskej rodiny?..:-)
Aky je rozdiel medzi najvacsim exporterom obilia a supervelmocou? :-)...co keby si pri citani a pisani aj trosku rozmyslal ? :-)
Neverim, ze podobne taraniny myslis vazne ...:-)
Skor bude presnejsie - v niecom ma a v niecom nema pravdu...ale ja ho urcite volit nebudem :-)
To je rovnako hlupa otazka ako keby sa niekto opytal Teba - kedy za "svoje nazory" ohladis odchod z debaty...:-)
Nebude korektnejsie (= menej demagogicke) ked Ty konkretne ukazes na tych, ktori styky s mafiou mali ? :-)
Lepsie urobis ked nebudes papagajovat a das nieco vlastne... :-)...ale odpoviem Ti - niektorym rozumiem - hlavne tym, ktori vedia o com pisu :-)
Ja mu rozumiem...takze co keby ste zacali rozmyslat aj vy? :-)
Meciar = viac zla ako dobra pre Slovensko.
Mylis, ze si pochopila jankove riadky?...podla toho ako reagujes - ani nie :-)
"Putin ma viac rozumu v malicku ako Merkel a Hollande "...nepotrebujem dalej citat Bednarove bludy....:-)
Odporúčame