Urcite nie som neobjektivny - co sa o Tebe povedat neda...
Vsetky prispevky, ktore som od Teba registroval, su chvalenie kritikov vsetkeho alebo kritika vsetkeho :-)
Na svoje dojmy mas pravo ale mozno by si mohla venovat trosku casu aj faktom a objektívnemu videniu sveta (ktory suvisi s poznanim a vzdelanim)...lebo umele zivenie frustracie Ti naozaj nepomoze :-)

