Skusali na ludoch ale dobrovolnikov co podpisali suhlas a boli cely cas pod dozorom lekarov. A opakujem boli to desiatky rokov skusania .Dnes je zrejme ze vakcina na covid robi viac skody ako covid sam.
Skusali na ludoch ale dobrovolnikov co podpisali suhlas a boli cely cas pod dozorom lekarov. A opakujem boli to desiatky rokov skusania .Dnes je zrejme ze vakcina na covid robi viac skody ako covid sam.
Nie si schopny pochopit ze medzi ockovanim latkou vyskusnou cele desatrocia a experimentalnou vakcinou je rozdiel?
Matisak ze to mas v gebulke popletene je zname ale ze az tak ze pises ze USA a Iran zacali bombardovat Iran?
Aj keby to tak bolo ako pises urcite aj po tom mnozstve alkoholu maju v hlave jasnesie ako ty triezvy chan.
A okrem rakiet bludia aj mysle progresivcov co podporuju Ukrajinu v boji.
Co povie potom ako zisti ze Ukrajina ako si ju pamata strati minimalne polovicu uzemi?
HAHAHA. Vraj spickovych odbornikov ma PS.To znie ako by si robil ten Simecka srandu.
Pravdive smutne ale ako sa hovori vsetko len do casu.A sionistom a imperialistom sa ich cas uz konci.
To je jasne spolupracu hned vylucili so stranami kde je pecentualne viac inteligentnych ludi.
Smejeme sa uz dlho na tebe francikopus.
Nech nas Simecka dalej zabava v debatach svojou blbostou.
Keby nasi vyhrali vsetci by Calzonu chvalili aky ze to zaviedol super system.. Mna viac mrzi zranenie Sauera dufam ze nie je vazne.
Tento priezkum len ukazal velke H.Pridu volby a progresivci sa uz nezpamataju.
Papierove hlavy sa stretli no a co? Vsak znovu zbuchaju nejake blbeckovske vyhlasenie.
Nic ine si ako ludstvo nezasluzime len sa vytlct v jadrovom inferne. Zem si casom poradi hlavne ze bude bez nas ludi.
Clovece ty so svojou tupostou to mozes lahko dotiahnut na sefredaktora pravdy alebo Noveho Casu denik N nespominam tam maju na hlupost vyssie kriteria.
Ruska federacia dnes zaraba denne 760 milionov dolarov na predaji ropy pise britsky denik the telegraf.
Aleta plna trhova cena by bola vzdy nizsia ako bude teraz tato co budete mat ked nechcete rusku ropu somari.
Rutte nam oznamuje ze zapad nadalej pokracuje vo svojej naprosto hlupej politike.Zaciname to pocitovat vsetci a to je len prolog.
Darmo bez Ruskej ropy a plynu padne cela slavna EU na zadok ci chceme alebo nie.
Odporúčame