A ty sirchristian nie si progresivec?
A ty sirchristian nie si progresivec?
Bezkonkurencne si vsak najblsi ty shark1.
Na to ze podla vas nafukani progresivci su to pastieri koz a porazeni vcelku fajn vykon.
Karol ze ani netusis ako si sa tymto blogom zosmiesnil.Ta tvoja nenavist k Ficovi ta priviedla k tomu ze si za uplneho hlupaka. Ale vzdy lepsie ako Cintula ktoreho ta nenavist priviedla za mreze.
Analitici zo zapadu sa znova ohromne prepocitali ked tvrdili ze Iran podlahne za par hodin.
To ze EU uprednostnuje zaujmy statu co nie je v EU proti dvom statom co su sucastou EU je chore.
Nechcem sa nikoho dotknut ale velke percento dnesnych mladych je intelektualne poddimenzovanych.
V tejto dobe je nutne normalizovat spolocnost lebo inak je to cesta k obcianskej vojne.
Drzime Ficovy palce v boji proti tuposti.
Neupieram len neviem preco idu protestovat.Znava len proti Ficovy?
Naco teda idu do ulic?Lebo nevladnu progresivne nemehla?
Bol by som opatrny hovorit o tom kto koho okrada uz je to na smiech dokaz nemas ale progresini politici tak hovoria tak aj ty trulo.
Progtesivci si nevedia vybojovat vitaztvo v riadnych volbach tak oblbuju studentov dufajuc ze sa zopakuje nieco ako november 1989.
Komicke nechcu byt vo sfere vplyvu Ruska ale v sfere vplyvu USA im byt nevadi.
Nemozu byt tak blbi ty takzvani lidri EU. Oni dostali za ulohu tu EU znicit.
Dufam ze tie fasisticke lajna tu pozicku nedostanu.
Nech si ich to zelene hovado necha este ich bude sakramentski potrebovat.
A kto to teda na Izrael striela tie rakety?
hahaha.Vsak dementi pravda vitazi pjaro77 nevedia citat alebo nerozumeju precitanemu.Ak teda reaguju na clanok koniec vydierania.
Aj v ukrajinskej armade bojuju zoldnieri ale na rozdiel tych co bojuju za Rusov ty na ukrajinskej strane slubene peniaze nedostavaju ako bolo slubene.
Odporúčame