Ja hovorim ze diktator sedi v Kyjeve a ak ho podporujes si hlupy alebo bezcitny.
Ja hovorim ze diktator sedi v Kyjeve a ak ho podporujes si hlupy alebo bezcitny.
Tych mas omnoho viac na ukrajinskej strene.nacistov banderovcou a inu haved.
NECH ZIJE RUSKO NECH ZIJE PUTIN.
somarik vies co je to logistika? Lebo pochybujem ze vies a potom s tebou diskutovat je zbytocne.
Ukrajina na bojisku uz nemoze nic. Ale teroristicke utoky vsetkeho druhu to bude teraz jej agenda.
Este ze mame v opozici takych tupcov. Ale strach pomysliet co by sa dialo keby boli vo vlade.
Stale hovorim vladnut pri takejto hlupej opozici ako Grohling Matovic a dalsi je vyhra v loteri.
Som si naprosto isty ze Putina neporazi ale teba a tebe podobnych celkom isto.
No socialny istic ty si vacsie hovado ako sme mysleli.
Svet moze byt rad ze na cele Ruskej federacie je Putin.
Ty si sa clovece v zivote nenaucil nic.gejza m.
Su aj ine sposoby .Coskoro sa to dozvieme .
Ste fakt na hlavu? Vy si naozaj myslite ze Ruska federacia bude reagovat Iskanderom?
Washington hovori kasleme na vas Rusko nech si robi co chce. Blbeckovia v EU sa este tesia.
Som rad ze si to tym tupcom mirius agresivnavojna vysvetlil po lopate.
Iba ak spocitame dovedna straty ukrajincov plus rusov plus zoldnierov z roznych krajin.
Ten DJ preto aby sa mladi na to lepsie chytali?
CTK SITA TASR PRAVDA. Tato kombinacia je zaruka ze sprava je nepravdiva.
Boze este aj dnes existuju taky kreteni ako ty milanx?
Rozumiem ze mate v naplni prace zverejnovat tieto idiotske exkluzivne prieskumy.Len nerozumiem ako im moze este niekto verit.
Odporúčame