Vtipne ale ako vidim nic si nepochopil vsak co cakam od progresivneho tvora vsak? Ale neboj coskoro pochopis .
Vtipne ale ako vidim nic si nepochopil vsak co cakam od progresivneho tvora vsak? Ale neboj coskoro pochopis .
Ukrajinci su fakt nesvojpravny? Ved RF podmienky nemeni .
partisan je naozaj taky trtko zijuci u mamicky a navyse bez kamaratov.
Ako vidim uz ste v tej Pravde hru na demokraciu vzdali.
slniecko hrejive hovori z teba otrocka natura znasobena tvojou blbostou.
Pjaro 77 nevedel som ze skolkari sa dnes ucia pisat a citat.Lebo ty musis byt skolkar.
Ja viem ty budes spokojnucky ked budes dostavat svoj pridel za to ze kakas do vlastneho hniezda. Alebo si Ukrajinec? Preco teda nebranis Ukrajinu a slobodny svet?
Eura sa sice nazyvaju eura ale mohli by sme im dat aj ine meno vsak?
Bravo slusno clovek krasne sa nam vyfarbujes ty a tvoji slusno kamosi.Tahaj do rise Leyenovej a rob tam otroka.
Sucasna EU je len kopa hnoja na ktorej vrchole sedi hlavna hnojarka Leyenova.
Nie on myslel partisana a teba F Sam.
Skorej ako Taurus najde Rusa Rus najde Taurus.Zapamatajte si to.
Ulahcuju nam to rozhodovanie o odchode z EU do Bricsu velmi.
Mam obavu ze volby v Cesu budu zmanipulovane v prospech proukrajinskych zivlov.
Nejaka zdochlina Zdechovsky o nicom nerozhoduje.On len plni zadanie a aj z toho co mal spravit sa posral.
Pisete tak aby si ludia mysleli ze preto ze ukrajinske drony prenikli do Moskovskej oblasti nRusi chcu jednat.
Bez dlhych reci si to povedzme.Rusko vysoko vyhrava zapad prehrava a Ukrajina je uz len zemepisny nazov.
Vdaka ruskym hracom sa uroven NHL za posledne roky zdvihla.Ano aj vdaka inym hracom z Evropy.Ale Rusi tam hraju prve husle.
Vlastne len povedal ako nas zapad vidi. Ako ich koloniu co nema co kecat do vaznych veci.
A kedy budu odskodnovat?
Odporúčame