Ukrajinu nemám rád, odkedy kradli (aj)náš plyn a kôli tomu Rusko zastavilo dodávky plynu(2014+-).
Kedyže to Ukrajina OFICIÁLNE vyhlásila, že nechce Ruský plyn-vystačia si sami a majú dosť v zásobníkoch?
A teraz? Berú Ruský plyn od súkromníkov z EU, lebo Rusko che platbu a my to zaplatíme...platí to EU.

