Ja si to nemyslím, teda neni o tom relevantný dôkaz. Som Rusofil?
Ja si to nemyslím, teda neni o tom relevantný dôkaz. Som Rusofil?
Aj ja som na soc, sieti pochválil, že už niesom panic. To ti je dôkaz?
záleží, čo tebe doma na PC podhodia ako dôkaz a čomu uveríš. V tomto neverím ani Rusom, ani USA.
Ťažko zistíme, kde je NAOZAJ pravda
Rusi majú dôkazy o nevine-nevideli sme. Pravdepodobne nemajú
USA majú dôkazy o vine Rusov-nevideli sme. Pravdepodobne nemajú
Ukrajinci MUSIA mať veľa materiálu, či už audio-komunikácia, alebo dáta o lete a tak neviem čo všetko môžu mať. -kde sú tie materiály? Však to ho musí byť kopec na serveroch v UA.
Klamú všetci, ale Ukrajinci zatajujú. Mne ako nezainteresovanému laikovi vyplýva, že Ukrajina je vrah. Pretože ak by niečo na Rusov mali, s veľkou radosťou by to vypustili, a nikto ma nepresvedčí o opaku.
Chodíš na nejaký pro Americký seminár?
večer mi ukazovalo vyše 1500 príspevkov v debate, teraz necelých 1300. WTF???
Už sa teším, kedy to bude na natgeotv - Vyšetrovanie leteckých nešťastí. Som zvedavý na tie dôkazy :)
Dal som včera výpoveď v robote, lebo mám v PROGRAME piatok vyhrať v Euromiliónoch jackpot.
Asi toľko k programom politických strán tu.
Btw: Ty čítaš tie srač*y,čo ti podhadzujú?
Jo, zbombardujme Los Angeles.....sorry, chceli sme to zhodiť v Mexiku :)
Rozvoj dopravnej infraštruktúry? Čo postavíme most z Afriky do EU, aby sa chudáci migranti netopili?
Vieš čo si napísal? To ako keď napríklad čínania povedia...iba 5 miliónov Slovákov násilne držaných v táboroch. V porovnaní s...
Chápeš či nedochádza?
Čečenci sú zmrdi...
A ako by sme podľa teba dopadli, ak by nebola okupácia? Dilino, kto plánoval už len metro v BA? Kto postavil tých pár kilometrov dialnic, keď po nich chodilo 5 áut?
Oni mysleli aj dopredu, a čo teraz? My teraz iba plátame diery, nič konštruktívne do budúcnosti.
"Výsledky hlasovania na Kryme tak kopírujú trend v celoštátnom meradle."
Táto veta ma zaujala najviac. Z toho mi vyplýva, že na Kryme žijú Rusky uvažujúci ľudia, to referendum bolo pravdivé a skutočne sa chceli pripojiť k Rusku. Doteraz som ešte tak "jedným okom žmúril", kde je pravda.
Môže tomu pánovi niekto vysvetliť, že nieje v EU(a neviem či za 100 rokov bude)!!! Však rozpráva ako keby tu bol :) Fakt i*iot a ešte ide diktovať z nejakej zaprdenej Ukrajiny, čo má EU robiť ????
Ak dávaš video z youtube, kukni si aj komentáre pod ním :)
Odporúčame