Veď je to také jednoduché. Robia to tak všetci dosluhujúci ministri samoodvolanej vlády. Na znížení rizikových príplatkov ušetrila, tak "svojim" verným mohla z ušetreného vyplatiť odmeny.
Veď je to také jednoduché. Robia to tak všetci dosluhujúci ministri samoodvolanej vlády. Na znížení rizikových príplatkov ušetrila, tak "svojim" verným mohla z ušetreného vyplatiť odmeny.
Problém je práve nezáujem, či o štúdium, alebo často aj o absolventov "zmysluplných odborov". Potom máme hoci aj pre nezáujem o tebou spomínaných kominárov toľko požiarov, spôsobených práve zanedbaným čistením a údržbou komínov.
Vari existuje akýkoľvek súťažne robený šport, ktorý prospieva zdraviu??
Súdy sú príliš dôležité na to, aby ich Penta ignorovala.
Lenže z daní pôjde na verejnoprávne médiá toľko, koľko na príslušný rok schváli NR SR, kým dnes je základom rozpočtu médií to, ťo sa na poplatkoch, ktoré nie sú súčasťou štátneho rozpočtu, vyberie.
Marxov Kapitál je základom soc.-dem. ideológie. Na komunistickú ju "vylepšil" až Uljanov.
Slovácko je na Morave a zatiaľ, pokiaľ ma pamäť neklame, nie je samostatnou republikou. O akej Slováckej republike tu teda písmenkuješ??
Dôležitý predsa nebol obsah, ale to, že všemocná Penta bola proti vydaniu.
Poplatky, ktoré nejdú cez štátny rozpočet, hlavne pri výrazne obmedzenom rozsahu reklamy, sú jediným finančným zdrojom, nezávislým na vláde a parlamente. Keď budú verejnoprávne médiá financované výlučne zo štátneho rozpočtu, ich závislosť na politikoch bude neobmedzená.
Najhlúpejší ešte aj tie vlastné opakuje, lebo sa nepoučil.
Prečo by mal mať štát vplyv na chod spoločnosti? Veď to predsa lepšie (pre seba) zabezpečia Penta, J&T, Slávia capital a podobné bohumilé inštitúcie. Aspoň zatiaľ sa im to, hlavne vďaka našim "transparentným" nevládnym vládnym viac ako úspešne darí.
Čo je také dobré na kyseline fosforečnej s karamelom? Veď používanie kyseliny fosforečnej sa stále viac obmedzuje aj v čističoch WC.
Čo iné bolo možné očakávať od typického slovenského sudcu, nezávislého na práve, spravodlivosti a zdravom rozume??
Dnes som si všimol paradox v označovaní doby spotreby. Na balení soli bola uvedená doba doporučenej spotreby, kým na krištálovom cukre nie. V podstate súhlasím s tým, že pri dobrom skladované, keď cukor nenavlhne, alebo sa doň nenanosí voľáky hmyz, je skladovateľnosť aj niekoľko desaťročí. Lenže o soli platí minimálne to isté, až na to, že o ňu hmyz určite nemá záujem. Podľa našich zákonov nemožno ani tú soľ predať hoci deň po uvedenom dátume spotreby.
Áno, predávajú sa každoročne a akosi sa momentálne nedarí. Nehovoriac o tom, že aj tí, čo v okolí predali za dvojnásobok, napokon po zúčtovaní viac ako SR nedostali.
Ministri nemajú, na rozdiel od posrancov imunitu.
Tentokrát je v tom EU nevinne. Keď je tiché hroznové víno s nulovou spotrebnou daňou, malo by mať takú, podľa zásad platných v EU, aj ovocné víno, prípadne medovina. Oboje má od januára nenulovú, v podstate likvidačnú, spotrebnú daň. Je predsa nezmysel, aby boli príbuzné produkty zdaňované rozdielne.Takže naši genitálni vládni kekoňomi porušili ešte aj zásady platné v EU. Nakoľko sa im to hodilo, tak im to vôbec neprekážalo.
Čo by nie, veď podľa prepisov Gorily každé stretnutie, na ktorom bola Bubeníková, skončilo v posteli.
S čistou hlavou asi áno, ale ako sa dopracuje k tej čistej hlave?