Prečo len Rusko??? Veď USA majú reálnych vojnových zločinov na svojom konte mnohonásobne viac. O ruských "vojnových zločinoch" vie len protiruská propaganda a tí, ktorí jej nekriticky veria. O vojnových zločinoch USA vie každý, kto nie je hluchý a slepý voči iným názorom, ako tým z USA propagandy.

