Autor článku tvrdí, že mesto.
Ako sýpka musela mať budova, s čisto praktických dôvodov, dobrú strechu a okná. Budova s bezchybnou strechou a oknami môže vydržať neuveriteľne dlho. Keď už o tú bezchybnú strechu, prípadne aj okná príde, či už starnutím materiálu, alebo zásahom voľákych "dobrákov", speje k veľmi rýchlemu zániku. Čiže áno, môže to byť skutočne zásluha ostatných 20-25 rokov, keď sa nik nestaral ani len o základnú údržbu.
Prečo v iných mestách, dokonca aj na Slovensku, ak niekde nebola dostatočne silná židovská komunita, tak synagógu opravilo mesto a neslúži ako svätostánok pre Židov, ale ako koncertná sieň, výstavná sála a pod.
Čo bolo, bolo. Dnes sa situácia rýchlo mení. Na trať Peking - Lhasa, sa chodia učiť špičkoví odborníci z USA a Kanady, ktorí chcú postaviť funkčnú železnicu cez Aljašku a severnú Kanadu. To, čo tam dnes majú, potrebuje v podstate každý rok generálku, alebo skôr postaviť nanovo. Taktiež najrýchlejšie rýchlostné železnice, vrátane maglevu, sú dnes v Číne. Čosi dodali Nemci a voľačo dovyvíjali samotní Číňania. Nie je to len železničná doprava. Napríklad v syntetických materiáloch sú hodne pred Du Pontom, Nemci sa desia, čo bude, ak Rusi poskytnú Číňanom licenciu na špičkové metalurgické technológie .... Nemusíš tiež veriť americkej propagande, ktorá ich obviňuje z priemyselnej špionáže. Pritom mnohokrát Američania ešte len začínajú s prvými overovaniami v polopriemyselnej prevádzke v čase, keď Číňania už majú úplný komerčnú prevádzku.
Ťažké, ako ťažké. Ak si absolvoval základnú vojenskú službu, skončil si ju ako vojak v zálohe. Ak by si sa zúčastnil voľákej podobnej akcie, mal by pravdu ten, kto by tvrdil, že sa jej zúčastnil slovenský vojak, aj ten, kto by tvrdil, že slovenská armáda tam nie je. To by si nemusel byť ani "dovolenkár". Otec mal dokonca pred rokmi vojenskú knižku, ako vojak v zálohe, s poznámkou ZVS neabsolvoval. Až keď niekedy po päťdesiatke , keď druhýkrát stratil vojenskú knižku, dali mu modrú, ale aj v tej mal poznámku vojak v zálohe, s uvedením kategórie.
Možno by bolo zaujímavé sa ich opýtať nielen koľko km postavili, ale aj na koľkých km zrušili osobnú dopravu. Prípadne prečo zrušili státie rýchlikov v Hronskej Dúbrave, kde bol prestup na Kremnicu a Banskú Štiavnicu, čo sú, okrem iného, turisticky atraktívne historické mestá.
Načo fakty??? Nestačí ti, že to Pravda prevzala z "najdôveryhodnejšieho" zdroja, teda z ČTK???
Číňania sú, hoci v železničnej doprave až tak pozadu, že sa k nim chodia učiť špičkoví odborníci z USA a Kanady.
Kedy si naposledy cestoval vlakom na Slovensku?? Mne ten rytmický klepot hádam aj trochu chýba. Lebo aspoň na hlavných tratiach sú hodne dlhé zvárané úseky. Pritom pod hlavnou traťou nemyslím len BA - ZA - KE, ale hoci BA - BB. Lokálkou som už pár rokov necestoval, tak neviem, aký je stav tam.
V texte je uvedené česko-slovenská, nie česká herečka. Síce bola Slovenka, ale prakticky celý profesionálny život pôsobila v Čechách.
Nám zomrela dcéra pred 38 rokmi a stále žijeme. Keď pre nič iné, tak pre dve žijúce deti a vnúčatá.
To vieš z reklamy, alebo sú to tvoje vlastné skúsenosti? Poznám ľudí, ktorí sa dali takou reklamou nahovoriť a boli realitou nemilo prekvapení. Keď sa im krátko po záruke indukčný sporák pokazil, ani nehľadali servis, ale ho bez váhania vymenili za sporák so sklokeramickou doskou.
Lenže tie "hrdzavé" sitká nik nepredával ako šperkársku, platinu. Nehovoriac o tom, že nemyslím, že by v štátnych strategických rezervách bola stará, vyradená, používaním znehodnotená platina.
Zas táraš. Už pekných pár rokov sa reálne znižuje rozdiel medzi Slovensko a hoci Nemeckom, alebo Rakúskom. Problém je v tom, že to je len v nepatrnej miere rastom miezd, sociálnych benefitov a pod. na Slovensku, ale hlavne ich výrazným poklesom v Nemecku, Rakúsku ..., aby so spomenul len najbližšie krajiny..
Máš síce pravdu, ale za luxus sa platí. Nemusíš mať predsa do domácnosti dovedené všetky, v okolí existujúce druhy energie. Začni variť elektrinou a nebudeš musieť platiť základný poplatok, ktorý pri nepatrnej spotrebe výrazne zvyšuje celkovú jednotkovú cenu plynu. Ja som tiež pred časom uvažoval, prejsť na varenie na elektrine, ale dva argumenty ma presvedčili, že som zostal pri plyne.
1. Od cca 11 rokov som zvyknutý variť na plyne. S výnimkou dvoch rokov na slobodárni som prakticky inak nevaril
2. Ako tvrdí syn, plyn je najlepší spôsob, ako variť. Jednoducho, lacno a presne sa reguluje príkon a hlavne zapneš a okamžite hreje, vypneš, nehreje. Na elektrine zapneš a nehreje, pokiaľ sa platňa nerozohreje. Vypneš a ďalej hreje, kým nevychladne.
Problém možno je, že voľakdy sme iný zdroj tepla v kuchyni nemali. Dnes máme kombinovaný sporák, teda pečieme v elektrickej, nie plynovej rúre. Na zohriatie menšieho množstva vody používame rýchlovarnú konvicu a tam, kde je to výhodné mikrovlnku.
Niečo spôsobilo možno aj odstránenie krížových dotácií, ale hlavná bola snaha dostať najneskôr do 5 rokov naspäť peniaze, použité na nákup SPP a ďalej si už len užívať zisky. Keď sa ukazoval pokles zisku, spôsobený poklesom tranzitu a snaha o jeho udržanie ďalším zdražením neuspela, SPP promptne so ziskom predali.
Ozaj vyzerá otrasne. Či ako v Afrike, neviem posúdiť. Nebol som tam.
Veď je to v dnešnej dobe úplne bežné. Aj v Petržalke väčšinu nových objektov postavili na pôvodných parkoviskách a k nim parkoviská s nedostatočnou kapacitou pre nový objekt a o náhrade zabraných miest nikde ani zmienka. Hlavne, že všade nezodpovední zodpovední argumentujú, že nedostatočná parkovacia´kapacita je spôsobená inými normami v dobách reálneho socializmu, ktoré nezodpovedali dnešným potrebám.
Keby za tie peniaze dal hoci len vysadiť v meste stromy, alebo dal postaviť čokoľvek zmysluplné, nik by to ani nezaregistroval. Tá opacha na Zobore bude desaťročia klať oči pri pohľade na dominantu Nitry. Asi sa drží zásady, že aj zlá reklama je reklama, hlavne nech o človeku vie čo najviac ľudí.
Odporúčame