Slováci zmenili jedálny lístok
Nemáš tak celkom pravdu. Keby si mal osobné skúsenosti, vedel by si, že s cestom s celozrnnej múky sa nerobí práve najlepšie. Navyše, keď nie je z čisto pšeničnej, ale z ražnej, prípadne ovsenej múky. Nakoľko u nás konzumujeme temer výlučne celozrnný chlieb, kúpil som si domácu pekárničku, do ktorej dávam zmes 4 celozrnných múk, prípadne aj voľáke vločky, alebo aj semiačka. Okrem toho len vodu, trochu soli a droždie. Občas namiesto polovice vody pridám cmar. Celá rodina akceptuje, možno trochu horšiu štruktúru, takto upečeného chleba.