Okrem Roba Kaliňáka (ten by predsa mal vlastniť aj niekoľko reštaurácií už dlhé roky) ostatní nie sú veľké ryby.
Okrem Roba Kaliňáka (ten by predsa mal vlastniť aj niekoľko reštaurácií už dlhé roky) ostatní nie sú veľké ryby.
Slovák sa bez otvorenosti k svetu nezaobíde. Nemôže sa predsa pozerať iba na seba.
Dobré až gigantické komposťákoviny. Tak na kerú Márišku tú gebuzinu dávaš na plac? Ja články nečítam, iba sa pozriem na debatu. A vždy ma v športe ovalí nejaká konina.
Je úplne jedno čo píšu. Čítať nemusíš. O športe vlastne nepíšu, iba bulvárne moňašoviny.
Ak "treba" - tak začni. Prdieť hubou nestačí.
Ale no tak...píšem úplne pokojne. Každý sa preženie v čase veľmi rýchlo. Z pohľadu večnosti to nie je ani okamih. Počas ww2 boli na scéne iní ľudia ako v roku 1968 a počas "nežnej" zasa iní. Akýchsi "dôchodcov" sem montovať je až tupé.
Slováci sa zachovali ako sa zachovali pri každom míľniku. Možno sa pred/počas vojny inak nedalo, možno sa nedalo čeliť okupácii v roku 1968. Za posledné tri dekády ste zodpovední vy. Aj za to, čo sa deje dnes. Iste, aj teraz sa môžete vzbúriť a ukázať odvahu.
Tie výkričníky nepridali grády. Aké riešenia? Riešenia čoho? Čo by si "riešil" a ako? Bláboly, prázdne frázy. Nepovedal si vôbec nič.
Doplním text vyššie. Tréner úrovne Vajda môže mať dve motivácie: vnútornú/výzvu a materiálnu. Tá druhá nikdy nebola, očakávania sa nenaplnili. Molčan...vlastne to isté, len v inom pomere.
Tak azda je jasné, že dvaja si navzájom nemusia vyhovovať. Je tu ale veľa faktorov.
Lendl nebol tréner, no podujal sa to robiť pre Murrayho. Mal vnútornú motiváciu. Berdycha, ktorého má rád ale trénovať odmietol...lebo nevidel perspektívu vývoja, progresu. Pri Zverevovi uletel úplne.
Nevedel som o spôsobe honorovania, toto je pre mňa novinka. Tá novinka je ale demotivujúca. Nebudem to rozoberať.
Marián mal byť zrejme niečo ako konzultant, nie plahočiť sa po turnajoch. Konzultantov využíva kde-kto, aj českí hráči. Iste, konzultant má byť aj energizujúci, motivujúci. Zadarmo...to je dosť ťažké. Navyše, ak hráč chce mať kouča stále pri sebe - toto bolo vopred odsúdené na neúspech. OK, bol tam tuším aj Beck. Neviem ako im to dokopy klapalo. Zrejme ideálne nie.
Úžasné, čo spravila štátna TV. Zastrešila jedným parazolom všetko, kde sa strieľalo. Trvalo by mi asi 10 minút vymenovať to.
Pertraktovať toto, Harmana, všetko vo svete...je veľmi dobrá propagácia. Dávajú návod, impulz.
Tak ktorý je prvý? Asi nepočítaš tých, ktorých sa zadarilo nešťastne, napr. z vášne strieľať na "pneumatiky".
Vypočul som si pár rozhovorov, aj s Rajeckým (počul som to meno, no myslel som, že ide o policajta). Aj Zoro, aj Rajecký opakujú, že politika ich nezaujíma. Spomínajú iba osobu.
Osoba má zrejme tuhý koreň a silný pud sebazáchovy. Tentokrát zovretie vyzerá konečné. Jeden opisuje detaily, iní sú vytočení a zovretie neuvoľnia. Teda tak to vidím ja.
Chlapec z ulice, ktorý vraví "moje Tatry, moje Donovaly, moje rádiá, moje peniaze, moje ženy, moje deti, moja strana"...vydržal veľa a dlho.
Čudujem sa Slovákovi, že takéto niečo dopustí. Slušná potupa.
Dlhodobo žijem na Slovensku. Nie je to ale nutné, predsa ľudia vnímajú dianie aj na opačnom konci sveta. Na blogy nezvyknem chodiť, sem som sa doteperil iba kvôli Kollárovcom. To ma baví oveľa viac než bežné politické témy.
Kupodivu, bežný občan trepe stále to isté. Slovenská politika sa mi hnusí.
Toto čo za dromedára píše? Aká slovenská história? Aký boj? Veď Slovák sa bojí bojovať. Aká suverenita? Veď Slovák potrebuje pána, korbáč a trstenicu.
Také dristy ako v "blogu" som si mohol odpustiť. Tu (v debatách spodiny) je kompostu po rozkrok, no hento je vyše hlavy. Prdy z huby.
Už je na placi "pozdrav Borisovi 2". Zoro sa pustil do bratov Pčolinských. Toto bode vysoká hra. Niečo ako v boxe boj o zjednotenie opaskov.
Tak...ten "zdroj" je na tejto debate akože obľúbený, ale naozaj nie je podstatný. Nie je dobré nálepkovanie, škatuľkovanie, etikety.
Podstatné je ísť dopredu. Teda nie dozadu, doľava, doprava...ani prešľapovať dookola. Neprináleží mi merať kam sa ide...ale dopredu Slovensko tuším nejde. Je ešte aj hore/dolu. Mám pocit, že všeličo ide dolu.
Pán autor, mňa zaujíma to pred koncom: aby Slováci boli tým národom, ktorým boli? A to je akože čo?
Nevidím na to, možno som mierne deformoval formuláciu. Zmysel azda ani nie.
Odporúčame