Možno malo, možno povedalo koľko chcelo. Všelijaké abstraktné obrazy či sochy majú jasné a jednoznačné posolstvo? Sem sa mi ozaj nechce ísť.
Možno malo, možno povedalo koľko chcelo. Všelijaké abstraktné obrazy či sochy majú jasné a jednoznačné posolstvo? Sem sa mi ozaj nechce ísť.
Tu sú také vyjadrenia o napr. prezidentke...že nechápem, ako to môže byť tolerované. Nikto nie je povinný nejakú konkrétnu osobu rešpektovať...ale toto, čo sa tu popíše je doslova hnus.
Prinajmenšom môže oceniť formu, štylizáciu...a všeobecne platné konštatácie.
Nie, umenie ale kľudne môže byť aj hypervulgárne. Nemyslím, že toto ale tunajších diskutérov príliš zaujíma. Priemerný občan je presvedčený, že vulgárnosť a kultúra sú opozitá.
Veď sa to už ani nerobí (myslím si).
Zrejme to, čo spomínaš v druhej vete svojho prínosného textu dôverne poznáš.
Tiež netuším o čo ide, ani kto je akýsi Tkačenko. Ale tento text má umelecký náboj.
V porovnaní s tým, čo a ako "hrá na husliach" tunajší plebs - toto je Paganini.
Zadubenci a ozembuchovia nevedia čo je dobré :-). Bravo!!!
Častejšie navštevuj maštaľ, tam sú tiež ľúbivé zvuky. Možno nájdeš aj zmysel.
Ty si nechodil do základnej školy, že? Priznaj sa prv než ťa začnem strašne mučiť. Taký "pravopis" je unikát aj v tomto prostredí.
Nie som síce v obraze a teda nemôžem kompetentne hodnotiť akúsi Simu (tuším som ju ale raz videl, spomínala Hospodina, vyzula sa do bosa a dosť mizerne spievala).
Na rozdiel od tunajších štamgastov, ktorými väčšinou hlboko opovrhujem...mne sa blog veľmi páči. Nezvyknem čítať, no dal som si námahu. Myslím, že s autorom/autorkou by sme si rozumeli oveľa lepšie ako si "rozumieme" ja a tunajší bačkoristi/priškvarenci.
Prečo? SOŠV to robil núdzovo, dočasne (necelý rok). Normálne to nie je ich kompetencia.
Vrátiť sa k masívnemu testovaniu? No zbohom! Mimochodom, pokiaľ viem...tam, kde sa testuje, testujú všetkých. Škoda, že nerobia radšej protilátky.
Vo filme? Ty si režisér alebo herec?
Očividne netušíš ako to chodí. Zrejme nemáš ani modrú krv.
Očkovaný úmyselne šíri chorobu? Tak to je ozaj genitálna úvaha. Potom asi treba úplne zničiť ľudskú civilizáciu - aby nebodaj niektorí nedostali ten najstrašnejší trest boží, corona-vírus.
Uvedomuješ si, že potom by si zavrel všetkých? Toto je sprísnenie opatrení, zamerané na tých, u ktorých sa predpokladá, že nemajú ani prirodzene (chorobou) ani umelo (očkovaním) získanú imunitu. V tom genitálnom OTP vypadáva T. Pre O a P (nenávidím skratky) zostáva režim nezmenený.
Problém je aj trvanie protekcie. Platnosť kovid-certifikátov skracujú. Švajčiari ale začali akceptovať certifikát o protilátkach, čo Česi a Slováci odmietajú.
Už existencia akéhosi MH Manage je anomália. Je to parazit na ministerstve. Štátne akciovky sú najhoršie pijavice. Tadiaľ tečie krv bez prekážok.
Prečo je to pre mňa zaujímavé? To neuhádnete.
Odporúčame