.....tssss...tsssss.....tssss.....
.....tssss...tsssss.....tssss.....
....."národní vyjednávači"......https://img.projektn.sk/wp-static/2024/10/N2…
...no ja neviem aký problém vôbec riešia - veď šymečka je odvolaný - už je všetko naporiadku!! ....hehe
.....ty a tvoje okolie máte špéci odborníka Kotlára aspol. - si v dobrých rukách!! ....hehe
Pan Jožinko Gogo!....máš pravdu, to nevymyslím- to si preca vymyslel ty!!.... hehe
....Plagi - a problémy?! ...kdeže, jemu je dobre, on si to užíva - nech aj fúriky padajú!! Hlavný je pravidelný a štedrý prísun verejných chechtákov!!! ....hehe
....CucajPršťok je srandista, ale náš pán rentierik je ešte lepší cirkusant.....hehe ....Kam sa hrabe Matovič!!
.....dobre, Blboško.....hehe
....nepredvádzaj tu svoje "zvyklosti"!!! .....hehe
Odporúčame