+++++++++++++++++++++++++
....CucajPršťok si vycucal "úspechy" z oného.......hehe
...poznáš to z vlastnej skúsenosti, čoo!? ...hehe
....tak, to sa - prepytujem národovci - nedoplatia!! ....hehe
....tohto pápeža si kresťania - nezaslúžia!!!
....ktovie, či má machalova hovorkyna hudobný sluch?!......hehe
......alatra či koaličná banda - sekty na jedno kopyto!! .....hehe
.....CucajPršťok to preverí a - zarazí......hehe
....šak, stačí, že sa vošli do tvojej....!! ....hehe
...taktik - ale len vrámci diagnózy!! ....hehe
....nuž, SMERácky raj sa nekoná ani po zrušení Šymečku, chúdiatka koaličné, takto sa trápiť!! ....hehehehehe
Drž sa bokom, Pepek!!....hehe
...vy traja ste sa dnes ešte - neodčervili, čoo??!....hehe
Odporúčame