++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
...pre "veľký úspech" zas a znova!? ...hehe
....chúďatko, už si načisto vyšťavené z toľkého - filozofovania....hehe
.....nácko machala + plochozemec kotlár + ostatný bizár zo - prepytujem - sns.....exkluzívna zostava "verejnoprávnej" tv..... hehehe
..... CheBlaha......cheche
.....podľa - tvojho zákona!? PCHE!!
...Muríňko mieri do tv alebo rozhlasu! ...to zas bude veselé plochozemské - SPEKTRUM!? ...hehe
....ŠALAP! ŠALAP!.......https://img.projektn.sk/wp-static/2024/04/N2…
... výborné video!! hehe ...... jasne tam vidím Friga na mašine!!
....viditeľne sťaťúlený - ktovie z čoho??! ....hehe
....nácko sa činí...hehe ....https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.3…
Odporúčame