..... pomôže jedine - driapanie faktúr v priamom prenose ....hehe
..... pomôže jedine - driapanie faktúr v priamom prenose ....hehe
..... naškrabkať na ficove horibilné bakšiše treba všade, kde sa len dá!! ....hehehe
....niečo nehorázne!!
...čo mi to len - pripomína??! ....hehe
.....doma máš fajnú švankesku, čooo?! ....tak sa aspoň na debate trošku - odreaguješ! ....hehe
..... "bonifác" je výborný Rad!! ....hehehehehehe
.....sú to diletanti najvyššieho rangu!!
....rigorózny plagiátor semafórovič môže šéfovať akurát tak v nejakom - cirkuse ....hehe
....presne toto ma napadlo!.......šak tie nemocnice už "dávno" stoja! ...o čom sekjuritidocent točí??!!...hehehehehe
....hehe he he he he he he he he he he he he he.....
....bítlsák!....tak, to je môj človek!
Keď myslíš!
Aj by som si s tebou rada podiskutovala, čo je vlastne demokracia, ako sa vytvára, aké má pravidlá...ale, ako ťa poznám z diskusií, ty si fanatik, s takými sa diskutovať ani nedá, ani neoplatí, ani to nevedie k žiadnemu záveru...!!
....a presný opak robíš ty aspol. ....netúžiš po demokracii, nesnažíš sa o ňu, nevytváraš ju.... s tými, čo tu vládnu, mieriš do pekla .....
Odporúčame