...no vida, aký fajný progresívny komentár si vylúdil ...hehe
...no vida, aký fajný progresívny komentár si vylúdil ...hehe
..."Danka niekto nazval "debilom".....ako je aj pravda! ...hehe
......zostava - Semafórovič kreatúry aspol. - dokonalé predvolebné putinovské kydy.....hehe
....tak - toto si "uhádol" dokonale!!..... hehe
....nemajú čas na takéto - prkotiny!!? ...hehe
..... Plagiátor Kapitánovič Otomtom je dávno zahnusená bagandža, preto sa naňho už nedá viac "špiniť" ....hehe
...plagiátor môže buzerovať len - plagiatorov!!....!!
....nácko Taraba by radšej - hnilobnohnedú - podľa vzoru kotleba....https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=…
...tv slovän v plnej paráde plochozemcov ...hehe...https://img.projektn.sk/wp-static/2024/03/N0…
Odporúčame