...."Uzivaj si co si si zvolila....".....hehe
...."Uzivaj si co si si zvolila....".....hehe
...."Duch, ktorý je neomylný sa VŽDY PREJAVÍ NA 100%. Preto to, čím sme pri narodení a aké máme pohlavné orgány je bezchybné prejavenie sa ducha v hmote." ....."Školstvo bude formované dospelými, dospelí sú formovaní sami sebou."....."Náhle zvýšenie „múdrosti“ ľudu nie je možné! Jedine múdrou a silnou autoritou, ktorá diktátorsky určí pravidlá a prísne bude dohliadať na dodržiavanie. Nemáme také autority a ak aj áno, nedostane sa k takej moci. Preto správna cesta je pracovať sám na sebe, „spoznaj sám seba“, následne ak dosiahneš múdrosť a šťastie hľadaj k sebe partnera, pouč okolie a sploď deti, potom pouč deti. Je to nadlho ale je to jediná cesta, ktorá sa zakorení trvale."....."..a budem pracovať na „odhalení“ otráv človeka – jedy, vakcíny, Chemtrails, 5G, toxický mainstream, toxické povahy, zlosť, závisť, žiarlivosť, túžba po moci, sláve, majetku. ..... https://narodneobrodenie.sk/politika/predsta… ......hehehehehehe
l
"
....ačohentizmus ti - nepomôže!!!
..... Pelleho kortešačky sa zmenili na to povestné "upratovanie" - bordelu!! ....bordel za bordel....hehe
...koho zabilo???! ......
...nácko nácko konšpirátorka plus rigorózny plagiátor!!?? ....hehe .... vraj - vláda, PCHE!! Každými voľbami ide chúďa Slovensko - z blata do kaluže, z kaluže do blata ....................
....na Slovensku si nomenklatúrne celebrity užívajú vpokoji teplé fleky či štedré dôchodky....hehe
Odporúčame