+++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Máčinko - si si uľavil??! ...hehe
.... hovor za seba . medvedar kostymčekowy.....Závidíš, čoo?! Tvoja švankeska ti zrejme nekúpi ani len - trenírky....hehe
+++++++++++++++++++++++++++++
...Gašpar-ko trepe dvenatri, asi si myslí, že je na chate....hehe
...štandard "našich ľudí " stojí veľké peňeži....verejné!!
Odporúčame