,...jaj, to už Kotlarko a spolok plochozemcov majú nejaké výsledky - prepytujem - vyšetrovania??! Dúfam, že aj s tým jedovatým chemtrailsom niečo poriešia.....hehe
,...jaj, to už Kotlarko a spolok plochozemcov majú nejaké výsledky - prepytujem - vyšetrovania??! Dúfam, že aj s tým jedovatým chemtrailsom niečo poriešia.....hehe
....ona sama tomu - nerozumie! hehe
...zistenie na úrovni štetkovičovej...hehe
...."rovnováha moci"......https://img.projektn.sk/wp-static/2024/02/N0…
..... čo tam po novele, ale - driapanie faktúr v priamom prenose mi neskutočne chýba - ten herecký výkon pána priemera......hehehehehehehe
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
...hocikto z Ozembuchovej sns - ministrom - ale len tvojim ministrom ne/kultúry......hehe
....trochári! PCHE......
Odporúčame