..... fašistom sa priestor - nedáva ....
+++++++++++++++++++++...pravda! Počas chrípky niet lepšieho - lieku!! .... !
++++++++++++++++++++++++
...šak, ty si tu "vyslanec" - kresťanských príspevkov....hehehe
++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++
.... ja len dúfam, že všetky alkoholové a petardové výjazdy budú finančne zosobnené!!? ....!
....zákaz vychádzania - okrem cesty do Ománu, Jordánska, VB, Austrálie, Patagónie či - Maďarska a Rakúska??!! hehehe
.... "hodnotamilana" ....https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.3…
......anóóó!!...aj tu v dedine sa už všetci petardoví a delobuchoví primitívi rozšantili.... Prajem im - odtrhnuté ručičky nožičky či hlavičky!!? ... hehehehehe
.....na mimoriadne dlhý - kyd- si sa zmohol!? hehehe
...vadí vadí!! ....ako by ich jedna mater mala!? ...hehe
...prácu mu nastopro dá "bc". mazurek - vyštudovaný odborník na hod dlažobnou kockou + vrieskanie do megáňa!!? .....hehe
...no vida, ako dobre to - poznáš!!....hehe
Odporúčame