.... hehe, Záborská aspol. sa ešte majú čo učiť od bigotných poľských kolegov ..... :-/
..... kerý z vládnych ingenierov rozdriape - faktúru??! - v priamom prenose, hehe .....
....no vidíš!? .....a to všetko kvôli - tebe aspol. ......
.....ale fajná dezolátska zostava sa tu zišla! Antivaxeri na debate už s hlúbovinami predbehli aj martinský ovčiansky tribunál!! .....hehehe
.....sa neočkuj! ...šľahni si bielidlo alebo tubu ivermektínu! ...hehehe
....neskutočná šaškáreň! Keby toto navrhol sekuritný doc. Fico, tak plg. ZPH kmitá jak s nasolenou riťkou s plagátikmi po hradnom kopci......hehehe
..... Droba sa z minulého pokrokového obdobia nič nenaučil?! ....situácie, keď "víťazní" naši ľudia sú neschopní sa predsa riešia na - Široký spôsob!?? .....hehehe
....strrrrrašnééééé!!!?
..... tajomník ovčianskeho tribunálu nikdy - nechybuje!?..... hehehe
Odporúčame